3 Mayıs Kardeş Yasası, çocukları Kardeş Yasası 2’den Whoopi Goldberg’e geri getiriyor

Whoopi Goldberg, yakında çıkacak olan Sister Act 3’ün devamı için bir güncelleme yayınladı ve bu aynı zamanda ikinci filmdeki karakterlerin alayını da içeriyor. Goldberg, yıllardır bir başkasına dönme arzusu konusunda açıktı Kardeş eylem Bunun olmasını isteyen ilk ikisinin hayranlarının olduğu bir film. O zamandan beri açıklandı Kanunun Kardeşi 3Şu anda Disney + için yapım aşamasında olan devam filmi ile resmen yapıldı.

Yakın tarihli bir sohbette, Goldberg mevcut durumu gözden geçirdi Kanunun Kardeşi 3. Şeker annenin (OptikDevam filminin senaryosunu yazan Goldberg, herkesin beklemede olduğunu ve prodüksiyonun başlamasını beklediğini söylüyor. Oyuncu geri dönen yıldızlardan bazılarını kışkırtmaya devam ediyorKardeş Kural 2: Alışkanlığa Dönüş. İşte Goldberg bunun hakkında söyledikleri Kanunun Kardeşi 3.

İlgili: Katie Najimi, Kural 3 kardeşini kazandı, Whoopi’nin hala üzerinde çalıştığını söylüyor

“Mark Shimman [the franchise’s composer] Sadece bekliyorum Rahibeler bekliyor. Belki bazı çocuklar [from Sister Act 2]. Kim söyleyebilir? “

O esnada, Whoopi Goldberg Büyük güçler kazanan ve onları doğru şekilde kullanmayı öğrenmesi gereken yaşlı siyah bir kadını arayan bir film için kendi senaryosunu yazıyor. در او Çeşitlilik röportaj , hayalet Yıldız, bir süper kahraman filmi yazmakta olduğu bu yeni yaratıcı adımı neden attığını açıkladı.

“Çocukluğumdan beri süper kahramanlara takıntılıyım. Hepsi dünyayı kurtarıyor. Ama dünyayı gerçekten kimin kurtarmak istediğini biliyor musunuz? Yaşlı siyah kadınlar.”

Goldberg de üretimde Ulusun hikayesi Ve Paramount +, 2. Sezonda Guanas olarak geri dönecek. Star Trek: Picard. Goldberg, ne kadar meşgul olursa olsun, bundan kaçmak gibi bir planı yok. Görünüm On yıldan fazla bir süre sonra programın sunucusu olarak. Aslında, fiziksel olarak yapabildiği sürece talk-show’da kalmayı planlıyor.

“Artık yapabileceğimi düşünmeyene kadar oradayım, ama henüz orada değilim. İkisini de yapmama izin verdikleri sürece. [acting and hosting], “Hayır, yapamazsın” dedikleri anda yapabilirim, bu yüzden ne yapacağımı bulmalıyım. “

ilk Kardeş eylem 1992’de vizyona giren Goldberg, salon şarkıcısı olarak Nun Deloris Van Cartier’i canlandırdı. Büyük bir gişe başarısı olduğu için devam filmi yapıldıKardeş Kural 2: Alışkanlığa Dönüş Devam filminde Deloris, Mary Clarence’ın kız kardeşi olarak karakterini San Francisco Akademisi’nde yeni bir müzik öğretmeni olarak görev yapmak için tekrarlıyor. Goldberg’in son yorumları, devam filminde görülen bazı sınıf arkadaşlarının görünebileceğini öne sürüyor. Kanunun Kardeşi 3, Neredeyse otuz yıl sonra.

Yayın tarihi henüz eklenmedi Kanunun Kardeşi 3 Ve bu devam filminin Disney + ‘a ne zaman gideceği belli değil. Yayın tarihi henüz eklenmedi Kanunun Kardeşi 3. Yılın bu haberi bize ulaşıyor Çeşitlilik.

Konular: Sisters Law

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *