47 Ronin Sequel WWE Süperstar AJ Lee ve Lucifer Aimee Garcia senaryo yazacak

New York Times çok satanlar ve eski WWE yıldızı AJ Mendes birlikte çalışıyor Lucifer Star Aimee Garcia 2013’ün yaklaşan aksiyon fantastik filminin senaryosunu yazacak 47 Ronin. Katılırlar مولان Yönetmenliğe hazırlanan aktör Ron Yuan 47 Ronin 2 Netflix tarafından film dağıtımına ilişkin önceki raporlarla birlikte Universal 1440 Entertainment projesi.

“AJ ve ben çeşitli ve sürükleyici bir aksiyon filmi yazmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. Amy Garcia. “Yönetmen Ron Yuan’ın vizyonu dövüş sanatlarını, korkuyu, siberpunk ve aksiyonu birleştirmekti ve 1440’taki ekibe destekleri için teşekkür etmek istiyoruz.”

İlgili: 47 Ronin Cyberpunk Sequel yöneticisini Netflix’te buldu

“Renk üreticileri olarak, güçlü kadın oyuncularla modern, çok kültürlü bir hikayenin parçası olmaktan gurur duyuyoruz” dedi. AJ Lee.

Garcia şu anda Netflix’te oynuyor Lucifer LAPD’de bir adli bilim insanı olan Ella Lopez, 28 Mayıs’ta platforma çıkması planlanan yeni bölümlerdeki rolünü yineliyor. Garcia ayrıca Marvel’in yaklaşan animasyon dizisinde rol alacak. مودوک Patton Oswalt’ın yanında.

Bu arada Mendes, 2017 biyografisiyle New York Times’ın en çok satanlar listesine girdi. Çılgın benim süper gücüm: Bir kemiği kırarak, bir kalbi kırarak ve kuralları çiğneyerek nasıl kazandım. Pilot senaryosu, Ev, Latinx’in 2020’deki ilk televizyon şovunda kara listeye alındı ​​ve hem o hem de Garcia çizgi roman serisini birlikte yazdı. Parlamak, Aynı adlı Netflix özelliğine dayanmaktadır. Bu döviz çifti de işe yaradı Zindanlar ve Ejderhalar IDW Publishing için de Mucize kadın DC Comics için Temmuz’da çıkacak.

Yetenekli ikili, kısa süre önce tüm medyada küresel temalara sahip çeşitli hikayeler yaratmak amacıyla Scrappy Heart Productions’ı başlattı. Şu anda Mendes’in en çok satan anılarından bir uyarlama üzerinde çalışıyorlar. Çılgın benim süper gücüm.

Beklenmeyene gelince 47 Ronin Daha sonra, önceki raporlar, takibin öncekinden çok farklı olacağını iddia etti. Filmin bundan 300 yıl sonra siberpunk’ın tuhaf dünyasında geçeceği söyleniyor ve “ana uzun metrajlı yeni ve hayali bir yorum ve modern samuray ve ninja unsurları ile korku içerecek.”

Japon efsanesine göre çok özgür, ilki 47 Ronin Takip John Wick Keanu Reeves, Ronin’e katılan Lord Asano’nun ailesi tarafından yönetilen yarı Japon, yarı İngiliz bir adam olan Kai’yi canlandırıyor. Lord Asano, Lord Kira’nın rakibini yaraladığı için cezalandırılıp Spoku’yu yapmasını istediğinde, Kai ve diğer samuray efendilerinin suçlu olmadığını anladı ve Lord Kira’nın intikamını almak için yola çıktı. Carl Rinch’in yönettiği 47 Ronin, Reeves’le birlikte Hiroyuki Sanada, Tadanobu Asano, Rinko Kikuch, Ko Shibasaki ve Min Tanaka ile ilk yönetmenlik rolünde rol alıyor.

Film, yayınlandığı sırada tek boyutlu karakterleri ve sıkıcı yaklaşımı nedeniyle çok eleştirildi, 175 milyon dolarlık bütçesine göre sadece 151 milyon dolar hasılat yaparak pahalı bir gişe bombası haline geldi. O yıl için kırmızı gösterildi. 47 Ronin Aslında 2013’ün en büyük gişe bombalarından biriydi ve tüm bu yıllar boyunca bir devam filminin yeşille vurgulanması daha da şaşırtıcıydı.

Ancak 47 Ronin 2 Diğer karakterleri gerçekten hatırlayabiliyorsanız, Keanu Reeves’i veya en sevdiğiniz karakterleri selefinizden uzağa bakarken görmeyi beklemeyin. Bu bize iyilik ediyor Son teslim tarihi.

Konular: 47 Ronin 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *