Alışkanlık fragmanı kötü kızlar Bella Thorne ve Paris Jackson’ı zorlu parti rahibelerine dönüştürüyor

Yeni fragmana bakın alışmış Başrollerinde Bella Thorne, Paris Jackson ve Gavin Rossdale, uyuşturucu baronunu atlatıp başka hiçbir rahibenin yapamadığı gibi bir kıçı çiğnediler. Bu yüksek hızlı bir heyecan ve bir çizgi. “Onlar hala kötü kızlar” nadir bir başlık.

Resmi özet şöyle diyor: Tarantino’nun ilk günlerini anımsatan bu öfkeli ve rahatsız edici heyecan, edinmek istediğiniz “alışkanlıklardan” biri! Bu eylem, Mads girl LA (bella thorne، داف) Yıkanmış bir Hollywood yıldızı olan Eric için bir program yürütür. Paraları çalındığında ve Eric rakip bir uyuşturucu baronu tarafından öldürüldüğünde, Mads ve iki seksi yakın arkadaşı rahibe kılığına girer. Ama kıyafetlerine rağmen bu kötü kızlar melek değil. Film de yıldız Paris jackson, Hannah Mai Lee (Mükemmel vida), Ve Gavin Rossdale (KonstantinSinemaya ilk çıkışını yapan müzisyenler Alison Moshart ve ayak parmağını filme sokan Jimmy Hines, aynı zamanda iki Anglo-Amerikan rockçı The Kills’in kadrosuna katıldı.

İlgili: Dilekçe, Paris Jackson’ın lezbiyen filmi Jesus’u yasaklamak istiyor

Alışkanlık resmi numarası 1

Thorne’un gelecekteki projesi, TV mini dizisi ile müzik temasının bir devamı. Ben ve Bella Müzik İşleri. Dizi, Bella Thorne ile nişanlısı Benjamin Masculo’nun müzik yaparken birlikte ilk hamlelerini yaparken yaşadıkları ilişkiyi belgeliyor. Thorne, izleyicinin sanata, aşka ve şöhrete romantik hayattan, sinemanın profesyonel hayatından, özgün ve kusursuz yaklaşımından samimi bir gözle bakmasını sağlayan bir yönetmen.

Mascolo’ya aşina olmayanlar için, “Benji & Fede” (Federico Rossi ile birlikte) pop ikilisinin yarısıdır ve ayrıca şimdi B3N adında bir solo sanatçı olarak oynuyor. Şubat ayında ‘California’ adlı bir EP yayınladı. Masculo, “Onlar” kendi yolumuzu kendi yolumuzda inşa etmeyi amaçlıyorlar çünkü sanatçı tipimizin buraya bizden önce gelen çoğu İtalyandan farklı olduğuna inanıyorum, “dedi.

Alışkanlık resmi numarası 2

2020’de İtalyan pop yıldızı, ilk filminde Thorne ile bir sonraki ortak oyununa başladı, Zaman bitti. “Suç ortağımla birlikte” başlıklı bir haber yayınlamak için Instagram’a gitti. Çift sonbaharda Roma’da çekim yapıyordu.

2019 yılında Coachella’da tanışan çift, geçtiğimiz Mart ayında nişanlandıklarını duyurmuştu.

Ve yaklaşık bir yıl önce, onların kasırga romantizmi olmamıza izin verdi ve çiftin sahil fotoğrafına bir açıklama yazdı: “Yaklaşık bir yıl önce, bir pop yıldızının çok normal hayatında hava, bir UFO uzaylısı gibiydi. İtalyan ve tüm planlar Coachla’nın Ibiza ve Mikonos’taki zorlu hafta sonunu ve yazını geçirdim, şüphesiz bu başıma gelen en iyi şeydi, sonsuza kadar teşekkür ederim güzel küçük kız, yanlışlıkla sana mesaj atarak utangaçlığımı bir kenara bıraktığım andan itibaren Tanrı korusun ve “Hadi dışarı çıkalım” diyerek, olduğun kişi olduğun ve bana aşkın ve hayatın anlamını öğrettiğin için teşekkür ederim.

Ben ve Bella Müzik İşleri Bu yıl Noel bir istisna . alışmış Seçkin sinemalarda ve her yerde, filmler 20 Ağustos’ta kiralanacak ve 24 Ağustos’ta Blu-ray, DVD ve Digital aracılığıyla size sunulacak.

Alışkanlık resmi numarası 3
Alışkanlık Posteri

Konular: alışkanlık

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *