Aquaman 2 Yeniden Ateşlendikten Sonra Amber Heard Trends Görevden alınması için bir dilekçe

Resmi unvanının açıklanmasıyla James Vaughn, büyük Aquaman 2 güncellemesini düşürdü, ancak filme gösterilen ilgi, Amber Heard’ı kovmadıkları için Warner Bros. hayranlarından güçlü bir tepki aldı. Bu noktada, pek çok hayran için Heard’in şimdiki adıyla devam eden süper kahraman filminin bir parçası olmasını istememesi yaygın bir durum. Aquaman ve Kayıp Krallık. Tahminen 1.85 milyon kişi, stüdyonun onu projeden atması için çevrimiçi bir dilekçe imzaladı, ancak bunun Hurd’ün filme katılımı üzerinde hiçbir etkisi olmadı.

Warner Bros., Heard söz konusu olduğunda başka bir şey arıyor gibi görünüyor. Ancak, sürekli olarak “Johnny Depp için adalet” çağrısı yapan taraftarlar devam etmekte isteksizler. Yeni başlıktan sonra su adamı 2 Hurd’un adının Twitter’da hızla yayıldığı, ancak Warner Bros. Rice’ın umduğu nedenlerle olmadığı ortaya çıktı. Hatta on binlerce hayran, Mera’nın rolü başka biriyle yeniden çekilene kadar filmin boykot talebini uzattı.

İlgili: Aquaman 2 resmen Aquaman ve Kayıp Krallık olarak adlandırıldı

“Ben ve tanıdığım ve konuştuğum herkes izlemeyeceğim su adamı 2 Amber Heard projenin bir parçasıysa! Ab kullanıcılarını destekliyoruz ama desteklemiyoruz! Filmin potansiyel bir izleyicisi Twitter’da yazdı.

su adamı 2 “Kayıp Krallık” olarak adlandırılan bu çok iyi bir kayıptır, birçok insan tutuldukları için kaybetti. امبر هرد, Bir başka Depp hayranı yazıyor, ilkini bugüne kadar onun yüzünden izlemedim ve şimdi ikinciyi de o listeye ekliyorum ki bir daha izlemeyeyim. “

Başka bir hayran, film ve #JusticeForJohnnyDepp için hashtag’ler ekleyerek, “Aquaman 2’yi izlemeyi ne kadar sevsem de, hala Amber Heard’ı kovmuyorlar, bu yüzden o zamana kadar izlemeyi reddediyorum” dedi.

“Ayrıca buna da diyebilirler Aquaman: Eksik izleyici Çünkü aynı karşılamayı alması gerekiyor گلی Tutuklanan bir eşin dövülmesini desteklemiyorum, Dünya Bankası kadın kadının üstünde olduğu sürece tacizin iyi olduğunu düşünse bile. “Bir başka kişi, Hurd’un 2009 yılında o zamanki kız arkadaşı Tasia Van Rey’i dövdükten sonra aile içi şiddet nedeniyle tutuklandığını söyledi.

Başka bir Depp hayranı şöyle yazıyor: “O zamandan beri Jason Mamoa hayranıyım. Yıldız Geçidi Atlantis, Ama ne yazık ki Johnny Depp Soo kullanarak Amber Heard ses kasetlerini dinledim, bu yüzden her zaman oturup Amber Heard ile bir şey izlemek isteyemem..! “

Başka bir hayran defalarca yazdı: “Johnny Depp, tekrarlanan taciz iddiaları nedeniyle filmlerinden kovuldu, ancak filmlerinde amber’in kaldığı duyuluyor, o en büyük “Hayatımda adaletsizliğim görüldü.”

Hurd’a karşı tepki, binlerce kişinin Depp’e haksız muamele yaptığını söylemesinden kaynaklanıyor. Hurd, Depp’in evlilikleri sırasında onları taciz ettiği yönündeki iddiaları nedeniyle, Hurd, Depp’in önemli bir rol oynadığını söylüyor. Karayip Korsanları Ve Fantastik Canavarlar O zamandan beri, aktörün avukatları, Hurd’ün kendisine karşı şiddeti itiraf ettiğini iddia eden ses kaydı gibi Depp’in masumiyetini destekleyen kanıtlar yayınladı. Kamuoyunu esas olarak Depp lehine etkiledi ve Johnny Depp için #adalet hareketini yarattı.

Aquaman ve Kayıp Krallık 16 Aralık 2022’de vizyona girmesi planlanıyor. Yapım bu yaz başlıyor ve Hurd zaten devam filminde beni oynamak için eğitim alıyor. Devam filmindeki yeni güncelleme hakkında insanların Twitter’da neler söylediğini görebilirsiniz.

Konular: Aquaman 2, Aquaman

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *