Army of the Dead’in ilk 15 dakikası etkileşimli Canlı Yayın etkinliği sırasında kilitlenecek

Netflix, 13 Mayıs Perşembe günü hayranların Zack Snyder’ın ilk 15 dakikasını izlemelerine olanak tanıyan küresel bir canlı yayın etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Ölü Ordusu 14 Mayıs Cuma günü resmi olarak yayınlanmasından önce, 21 Mayıs Cuma günü Netflix’te sınırlı sinemalarda yayınlanacak. Ölü Ordusu Yılın en çok beklenen filmlerinden biridir. Sadece ilk 15 dakikayı izlemek can sıkıcı olabilir, ancak hayranların bu zombi hareketi / geçmiş kombinasyonunun kendileri için doğru olup olmadığını bilmelerini sağlamak için fazlasıyla yeterli.

Etkileşimli canlı yayın etkinliği, yönetmenin özel görünümlerini içerecek Zack Snyder Filmde Dave Bautista, Ella Pernell, Omari Hardwick, Anna de la Regora, Matthias Schweizer, Nora Arenzider, Teague Notaro ve daha fazlası yer alıyor. Basın açıklamasına göre, seyircinin “unutulmaz bir başlangıç ​​izlemek” için 32 saatlik bir penceresi olacak. Ölü Ordusu Netflix YouTube kanalında, Scott Ward (Dave Bautista) ve ekibi ile aynı zamanda, şehir nükleer silahlara girmeden önce barın altındaki bir kasadaki 200 milyon doları kurtarmak için Las Vegas zombilerine sızmak zorunda kalıyor. “

İlgili: Army of the Dead Zack Snyder ilk Netflix tiyatro şovunu aldı

Zack Snyder ilk olarak 2004’te yönetildi Ölülerin Yükselişi Yeniden yapımı o zamandan beri başka bir zombi filmi yapmak gibi hissettirdi. Ölü Ordusu Yıllardır hamile. Netflix, projenin potansiyelini gördüğünde sonunda bir şansı vardı. Zombi filminin bir parçası ve aksiyon soygununun heyecan verici bir parçası olan bu film, bir Las Vegas kumarhanesinde bir zombi salgını sırasında soyan bir grup paralı askerin hikayesini anlatıyor.

YouTube etkinliği Army of the Dead

Dave Bautista oyuncu kadrosuna liderlik ediyor Ölü Ordusu, Bir James Gunn filminde görünmeyi bıraktığı bir rol. Başlangıçta Bautista, Gan’da yer aldı. İntihar Kadrosu Oynamak için teklif edildiğinde Ölü Ordusu Yakın zamanda Digital Spy ile yaptığı bir röportajda Bautista, nasıl emekli olduğu hakkında konuştu. İntihar Kadrosu Sanki Snyder ile çalışma fırsatı bulamamış gibi – ve Netflix’i başlatmak için bir zombi filminde.

“Ya sahibim İntihar Kadrosu Daha küçük bir rol olsa bile oğlumla tekrar çalışmak zorunda kaldım ve sonra yaptım Ölü Ordusu Bautista, “Zack ile çalışıyorum, Netflix ile bağlantı kurabiliyorum, harika bir filmde başrolü oynuyorum – ve çok daha fazla para alıyorum,” diye açıkladı. “James’i aramak zorunda kaldım ve ona ‘Kalbimi kırdı, çünkü bir arkadaş olarak seninle orada olmak istiyorum, ama profesyonel olarak bu benim için akıllıca bir karar’ dedim.” Kesinlikle anladım, ” dedi. Bu durumda bile seninle gurur duyuyorum. “

Hayranlar, etkileşim halindeyken “Kasa Kilidi” nin kilidini açabilir ve filme erişebilir Ölü Ordusu Canlı yayın etkinliği 13 Mayıs Perşembe günü saat 13: 00’da (PT 10) Youttube’de canlı yayınlanacak. Daha sonra kemere dönmeden önce 32 saatlik bir pencere izlemek mümkün olacak. Film 14 Mayıs’tan itibaren sınırlı sinemalarda gösterime girecek ve 21 Mayıs’ta yayınlanmaya başlayacak. Canlı yayın olayını şuradan almak gereklidir: Netflix YouTube Kanalı.

Ordu Ölü Posteri

Konular: Army of the Dead, Netflix, Yayın

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *