Bir vampir TV dizisiyle yapılan röportaj, Rice’ın romanındaki büyük bir bükülmeyi ortaya koyuyor

Luis de Pointe de Locke’un dönüşüne hazır mısınız? “Ben etten kemiktenim ama insan değilim. İki yüz yıldır insan değilim.” Bunlar, 1994 modern korku klasiğinde vampir Louis’in söylediği ünlü sözler. Bir vampirle röportaj. Ve görünüşe göre Louis yeni AMC serisine dayanıyor vampir olayları Anne Pirinç Kitapları. Ancak hayranlar, birçok karaktere ve hatta özgün tasarıma sahip amiral gemisi kitap koleksiyonunda seri değişikliklere sahip olabilir.

Bir vampirle röportaj İlk olarak 11 Kasım 1994’te sinemalarda gösterime girdi. Film bizi 1772’de bir vampir olarak hayatını anlatan Louis de Point de Locke’un (Brad Pitt’in canlandırdığı) zihnine götürüyor. Bir gazeteciye. Anne Rice’ın 1976 popüler kitap serisinde Bir vampirle röportaj. Bir vampirle röportaj Serinin ilk kitabı Rice’tan vampir olayları. Bu koleksiyondaki diğer kitaplar arasında vampir listesi, lanet kraliçe ve vücut hikayesi. 1994 filmini, serinin üçüncü kitabına dayanan pek de başarılı olmayan bir devam filmi izledi. lanet kraliçe.

İlgili: Anne Rice’ın Vampir Günlükleri ve Mayfair Cadıları Hakları AMC Stüdyolarına Gidiyor

Hızlıca 2021’e geçin. Anne Pirinç, yazar Bir vampirle röportaj Kitap, popüler roman koleksiyonuna dayanan yeni bir gösteri oluşturmak için AMC ile anlaştı. Şu anda çok fazla bilgi mevcut değil, ancak bildiğimiz şey şu. Birer saatlik 8 bölümden oluşacak oyun, ilk romanda anlatılanlara benzer olayları anlatacak. Çekimler bu yıl içinde Paris, Fransa ve New Orleans’ta başlayacak. Ve gösteri 2022’de üretimle sona erecek.

Bunun yürütücü yapımcısı Bir vampirle röportaj denilen dizi vampir olayları Yapımcılığın başında Jessica Held (Netflix’in ortak yapımcısı) olacak. Eskiden sevdiğim tüm erkeklereAyrıca Mark Johnson (yapımcı Saul’u arasan iyi olur.) Ve Rollin Jones (yazar otRollin Jones aynı zamanda bir yazardır. Bir vampirle röportaj.

Yazar Rice medyaya verdiği demeçte, “Yapımcıların vampirlerimle büyücülerimin uçsuz bucaksız ve birbirine bağlı dünyasını keşfedebilmeleri için iki harika dizimin dünyasını tek bir çatı altında görmek her zaman hayalimdi. Bu rüya artık bir gerçek.” “Ve sonuç, uzun hayatımın en önemli ve heyecan verici anlaşmalarından biri.” Mayfair büyücülerinin hayatı AMC’de de geçen dizi.

Şu sıralar dizinin oyuncu kadrosu devam ediyor. Filmde ve kitapta büyük değişiklikler olacak gibi görünüyor. Bir vampirle röportaj Ana hikaye 2022’de bir hikaye ile modernize edilecek. Ana hikaye, romanlarında Rice’ın adını Rumi’den alan ödüllü araştırmacı gazeteci Daniel Malloy hakkında olacak. Ve bu, Malloy’un almaya karar verdiği bir sonraki hikayede işler biraz farklı olsa da, aynı vampirle ikinci röportajı olacak. Kaynak Malloy’u anlatıyor.

“Daniel bu ikinci fırsatı bir gazeteci olarak kariyerinin en önemli hikayelerinden birini anlatmak için kullanıyor. Daniel 146 yaşındaki vampir Louis de Pointe de Locke ile röportaj yapmak için dünyayı dolaşıyor. Louis “Hikaye onun şaşırtıcı ve günahkar yolculuğunu paylaşıyor. sonsuza dek ölümsüzlüğe.”

Kaynak, yeni AMC serisindeki iki ana karakter olan Daniel Malloy ve Vampire Louis De Pointe Du Lac’ı güncellemeye devam ediyor. Daniel Malloy için, prodüksiyonun aradığı tam açıklama, planlanan değişiklikler hakkında daha iyi bir fikir.

“Daniel Malloy vampir röportajındaki ana karakterlerden biri olacak ve oyuncu kadrosu 60-70 yaşındaki serbest ırklı bir adama dayanacak. Daniel Malloy nadiren tarif edilir, ancak omzunda büyük bir çip var. San Francisco, Los Angeles Times ve The Guardian için çalışan iki kez Pulitzer Ödülü sahibi.

Malloy’un artık öğretmen olarak çalışacağı da konuşuluyor. Çalkantılı bir hayatı olmuştur ve COVID salgını nedeniyle Rice’ın şu anki hikayesinde keşfedilecek olan dersleri evden almak zorundadır. Dizinin özeti, Malloy’un vampiriyle ikinci kez röportaj yaptığını, çünkü uyuşturucu bağımlılığıyla çok ilgilendiğini ve bunu baştan düzeltebileceğini belirtiyor.

Orijinal filmde Brad Pitt tarafından canlandırılan Luis de Point de Lock, şimdi siyahi bir oyuncu tarafından oynanacak. Prodüksiyon 30’lu yaşlarının başında birini arıyor. Louis’in bu versiyonunun açıklaması bu korkunç detayları sağlar.

“Crowley güzel, gözleri parlak yeşil. Teni, Seylan abanozundan tıraş edilmiş gibi pürüzsüz.”

Daniel Rumi bu kitapta çok daha gençti. Ve vampir olma takıntısı, temel bir fark yaratıyor gibi görünüyor. İkinci röportaj fikri, ana röportajın kitap ve orijinal filmdeki olaylarla birleştirilebilecek flashbacklere sahip olacağını da ima ediyor. Ve COVID salgınının dahil edilmesi, hikayeyi hemen modern çağa taşıyan temel bir değişikliktir.

Lewis’in siyah olması, filmde ve kitapta görüldüğü gibi, bir çiftlik yerine bir genelev sahibi olması da dahil olmak üzere bazı büyük değişikliklerin nedenidir. Lewis, Rumi ile yaptığı ilk röportajda orada görünmüyordu, burada birkaç kez şimdi güncellenmesi ve kayıt için düzeltilmesi gerektiği konusunda yalan söyledi. Karakter değişikliklerinin iki ana karaktere kitapta ve filmde görülenden farklı bir dinamik getirmesi bekleniyor ve Christine Slater ilk kez röportajcı rolünü oynuyor. Dizi, karakterin daha eski bir versiyonunu aradığı için, yapımcılar bu rotaya gitmeye istekliyse Slater rolü oynayabilir.

Dünya New Orleans’a dönmeye ve Louis de Point de Locke’un karanlık ve çarpık zihnine geri dalmaya ve hayatının üzücü hikayesini ve ölümsüz çocuğunun hayatını görmeye hazır mı? Soğuğun dişlerine geri dönmeye hazır mıyız? En son popüler vampir serisi, LG Smith tarafından yazılmış bir kitap koleksiyonundan uyarlanan popüler CW şovuydu. Vampir Günlükleri (2009-2017).

Doğaüstünün etrafımızı sardığı bir zaman vardı. Stephenie Meyer’in başarısının perde arkası alacakaranlıkBir tür gece yaratığı görmeden televizyonu açamazsınız. Bu şov en iyilerden biri olarak mı anılıyor yoksa unutulmuş televizyonun uçurumuna mı düşüyor? Üretim başladıkça daha fazlası belirlenecek. illuminerdi Bu hikayenin yaratıcısıydı.

Konular: Vampirlerle röportajlar, vampir hikayeleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *