Black Tag Widow Tag Team kampanya klibi biletlerin gelmesiyle birlikte geliyor

Scarlett Johansson’ı bir kez daha Marvel olarak görmek için sabırsızlananlar için Örümcek, Yani bekleyiş neredeyse bitti. Bugün 9 Temmuz vizyona girecek biletlerin satışıyla film bir adım daha yaklaştı. Ve Fandango’yu kutlamak için Twitter hesabında filmden yeni bir klip yayınladı. O zamandan beri ilk Marvel filminin piyasaya sürülmesi için beklentilerle Örümcek Adam: Evden uzakta, Aksiyon dolu klip önümüzdeki ay bize ulaşmaya yetiyor.

Salgın nedeniyle uzun süre ertelendi, vay Son birkaç aydır sinemaya dönüş için hazırlanıyorlar ve Natasha Romanov dördüncü aşamaya başlarken Johansson’ın son performansına neredeyse hazırız. Marvel Sinematik Dünyası. İle Vandavision, şahin ve kış askeri Ve Loki Herkes hayatımızdaki Marvel boşluğunu kapatmaya yardımcı oluyor, birçoğu bu eylemi büyük ekranda görmeye hazır.

İlgili: Kara dul bir kadına ne olur, eğer …? Bölüm, kıyamet sonrası dünyada hayatta kalan intikamcıyı bulur

Fandango tarafından yayınlanan klipte, aktris Scarlett Johansson ve aktris Florence Piug’un da patlamaları ve atıcılarla ateş etmeyi ve daha fazlasını çalarak şiddetli çatı kovalamalarına ve bariz ölümlere yol açtığını görüyoruz. binanın. Aşağıdaki klibe göz atabilirsiniz.

Birçoğu yeni filmi görmekten mutlu olsa da, bazıları artık çok sayıda önizleme klibimiz olabileceğine dikkat çekti. Bir yanıt, “Bu noktada tüm filmi de gösterebilirsiniz” dedi. Başka bir kişi filmin daha fazlasını görmekten mutlu oldu ve “Sonunda, Yessssssssssss bunu görmek için sabırsızlanıyorum!” dedi.

ÖrümcekJohansson’ın oynadığı roldeki son varlığını temsil etmesi bekleniyor. Demir Adam 2 2010’da başlangıçta 1 Mayıs 2020’de vizyona girmesi planlanıyordu, ancak Covid19’un zorunlu gecikmeleri hem filmin hem de tüm Marvel grafiğinin geri itilmesine neden oldu, bu yüzden hayranların uzun süredir beğendiğini söylemek uzun zaman oldu. .

Etkinliklerden sonra ayarla Kaptan Amerika: İç Savaş، Örümcek Natasha Romanov, uzun ve şüpheli geçmişinin hayaletleriyle yüzleşirken Johansson’ı yalnız ve yalnız görüyor. Son olarak, Yenilmezler’den önceki hayatını ve kayıp geçmişinden Romanov’a nasıl döndüğünü takip eden film, Arc Song gibi giriş karakter özellikleriyle neredeyse aynı rolü oynuyor.

Oyuncular da dahil Tuhaf şeyler David Harber, hem Romanov’un babası hem de Pug Yelena Belova olacak kadar ölçülü olmasa da, esasen Kaptan Amerika’nın Doğu Avrupa versiyonu olan bir Rus süperstarı olan Red Guardian’ı oynuyor. William Hurt, MCU’ya ilk kez üniversitede görünen Thaddeus Ross olarak geri döndü. İnanılmaz Hulk Ayrıca İç Savaş, Avengers Sonsuzluk Savaşı Ve son oyunDiğer Marvel yeni gelenleri arasında Rachel Weiss, Ray Winston ve OT Fagnelle yer alıyor. Taskmaster karakteri de filmde yenmesi gereken başka bir düşman olarak görünecek. Ve elbette, filmde Robert Downey Jr. ile birlikte dört gözle bekleyeceğimiz Iron Man kamuflajımız var. Örümcek 9 Temmuz’da Sinemalara ve Disney+Top’a Ulaşıyor.

Konular: Kara Dul

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *