Captain Marvel 2 yeni bir unvan ve rozet alıyor: The Marvels

Kaptan Marvel 2 Resmi unvanını Marvel Studios’tan alıyor. Kasım 2022’de piyasaya sürülecek devam filminin adı artık resmen harikalar. Bu isim, Marvel Studios’un MCU 4. Aşama’yı oluşturan birçok gelecekteki filminin başlıkları ve çıkış tarihleriyle birlikte verildi. Bu haber, Marvel Studios’tan Marvel Studioes Phase 4’ün yeni fragmanında ortaya çıktı ve aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Dizi olarak adlandırılmaz Kaptan Marvel 2 Çünkü Barry Larson’dan Carol Danvers bu sefer çok yardımcı olacak. Iman Velani, filmde Bayan Marvel olarak bilinen Kamala Khan rolünü de oynayacak. Kendisinde de yer alacak Bayan Marvel Disney + ‘da seri. Onu yeniden eleştir WandaVision Monica Rambo’nun rolünü Tiona Paris oynayacak. Devam filmine katılımları daha önce Aralık ayında duyurulmuştu ve şimdi belirgin bir şekilde öne çıkmış gibi görünüyorlar.

İlgili: Captain Marvel 2 & Ant-Man and the Wasp: Quantumania İkisi de bu Mayıs ayında çekime başlıyor

Nia DaCosta (Şeker) Yönler harikalar Megan McDonnell’in senaryosunu kullanmak. Çatışmanın dışında hiçbir ayrıntı açıklanmadı Bayan Marvel Ve Monica, bildiğimiz şey Larson’ın ikinci kısma geri dönmek istediği. Larson, MCU’ya adım atmaya hazırlanırken YouTube hesabında eğitici videolar yayınlayarak yaklaşan devam filmi için Carol Danvers’ı tekrar görmekten ne kadar “heyecanlı” olduğunu anlatıyor.

Larson, “Bu inanılmaz ve duyurulacağı için çok heyecanlıyım ve bunun hakkında konuşabilirim” dedi. Lily Singh ile biraz geç. “Nia harika ve bu işi aldı çünkü iş için en iyi insan. Bu benim en sevdiğim kısımlardan biri. İnanılmaz bir gösteri yaptı ve ondan ilham aldım. Kendine güveniyor.” Yürümek için anlaşma bunun gibi, Marvel dünyası, bu harika! Ve tam olarak ‘Evet, burada olacağım’ gibi bir lidere sahip olmak.

Kaptan Marvel Anna Bodan ve Ryan Falak tarafından yönetildi. Filmde Larson ile birlikte Samuel L. Jackson, Ben Mendelssohn, Jimon Honso, Lee Pace, Lassana Lynch, Gemma Chan, Annette Benning, Clark Gregg ve Jude Law da rol alıyor. Hikaye 1995’te geçiyor ve Carol Danvers’ın hikayesini takip ediyor çünkü iki uzaylı medeniyet arasındaki galaktik bir çatışmanın merkezine indikten sonra bir süper kahraman oluyor.

Yeni bir başlık verilecek başka bir Marvel devamı Kara Panter 2. Marvel’in tartışmalı yeni Salyangoz sesinden de anlaşılacağı gibi, film artık adıyla anılıyor. Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda. Ek olarak, yeni videolar Ölümsüzler Bu klipte gösterildi ve Marvel hayranlarını sevindirdi. 4. Aşamada bu klipte alay edilen diğer başlıklar Galaksinin Koruyucuları: Cilt 3، Karınca Adam ve Arı: Kuantumya، Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü, Ve Örümcek Adam: Eve dönüş yok. آ Dört Fantastik Logo da bu klipte gösteriliyor, ancak herhangi bir çıkış tarihi belirtilmiyor.

harikalar, Aranan Kaptan Marvel 2, 11 Kasım 2022’de sinemalarda vizyona girecek. Bu haber bizden geliyor Marvel Stüdyoları.

Konular: Captain Marvel 2, Captain Marvel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *