Dakota Johnson, Bağımsız Drama Daddio’da Daisy Ridley’nin yerini aldı

Daisy Ridley, Dakota Johnson’a yenildi. Yaklaşan geleceği çevirin داديو Uzun zamandır Disney Star Wars üçlemesindeki Ray rolüyle tanınan Ridley, uzun süredir başrollerden birine bağlı. Ancak, Ridley artık bir aktör olmayacak. Bunun yerine, daha önce Grinin Elli Tonu’nda rol alan ve Sean Penn’in karşısında rol alan Johnson olacak.Aref Nehri, ben Sam’im)

Çok sayıda rapora göre, Papatya Ridley Oynamak için kayıt olmuştu داديو Ancak yaklaşık dört yıl önce, planlı çatışma olarak tanımlanan şey yüzünden artık bunu gerçekleştiremedi. Dakota Johnson’a girin. Film, önümüzdeki hafta Cannes’daki Endeavour içeriğinde satışa çıkacak. “Kinematik ve aynı zamanda drama içeren” olarak tanımlanmıştır. “Bir yabancıyla tesadüfen karşılaşmanın bir insanın hayatını tamamen değiştirebileceğini” kanıtlarken, “insan iletişiminin karmaşıklıklarını” keşfettiği söylenir. Filme tam bir giriş çizgisi de şu şekilde ortaya çıkıyor.

Film, New York JFK Havalimanı’na indikten sonra sarı bir taksinin arka koltuğuna atlayan genç bir kadını izliyor.Sean Penn), Aracı garaj yoluna atar ve ikisi de gece dışarı çıkarlar … en beklenmedik konuşmayı başlatırlar. Eğlenceli bir sohbet olarak başlayan şey, hızla gizemli ve eğlenceli bir sohbete dönüşür ve ardından ilişkiler, cinsiyet ve güç dinamikleri, kayıp ve kırılganlık hakkında aptalca ve dürüst bir ifşaya dönüşür. “

Christy Hall ilk yönetmenliğine filmle başlayacak داديو. Hall en çok Netflix’in yazarı / yapımcısı olarak bilinir. bu konuda iyi değilim. Dizinin ikinci bir sezonu olabilirdi, ancak Hollywood’un kapanması bunun olmasını engelledi. Hall ayrıca TeaTime Pictures için Dakota Johnson ve Ro Donnelly’nin filminin yapımcılığını üstlenecek. Ayrıca Emma Tillinger Koskov da yapımcılık yapacak.

Dakota Johnson Son birkaç yıldır oldukça kalabalıktı. Son kredilerinden bazıları şunlardır: El Royal’de kötü zamanlar, yaralar، Yüksek not Ve hayran Fıstık ezmesi şahin. En son Jason Siegel’in başrol oynadığı “Our Friend” filminde rol aldı. Johnson’da da var kayıp kız Ve Ben iyiyim? Üretimden sonra. Sean Penn ise filmin başrol oyuncusu ve yönetmeni. Bayrak günü, Cannes’da ilk kez düzenleniyor. Ağustos ayında sinemalarda vizyona girmesi planlanıyor.

Bu arada Daisy Ridley, Star Wars: The Rise of Skywalker 2019’da Ray rolündeki performansına son verdi. Bu, karakterinin 2015 yapımı “Güç Uyanıyor” filmiyle başlayan sinema yolculuğunu sonlandırdı. Ridley kısa süre önce YA Chaos Walking’in uyarlamasında Tom Holland ile birlikte rol aldı. Halen Neil Berger’in yönettiği The Marsh Daughter’ı çekiyor. Ne zaman geleceğine dair hala bir bilgi yok داديو Çekimlere başlayabilir, ancak daha fazla ayrıntı vererek sizi kesinlikle gönderide tutacağız. Bu haber bizim aracılığımızla bize ulaşıyor Son teslim tarihi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *