Dave Bautista, Disney Drax komedi mini dizisi hakkında hiçbir şey söylemiyor: Perişan oluyorum

Bir zamanlar Dave Bautista, bir dizi Hollywood filminde görünmesine ve kendisini ciddi bir aktör olarak sunmak istemesine rağmen bir WWE güreşçisi olarak daha iyi biliniyordu. Bu, MCU’daki Drax Destroyer rolündeydi. galaksinin gardiyanları Bautista’nın sonunda bir oyuncu ve film yıldızı olarak gelişini duyurduğu filmler.

Ancak Drax rolündeki başarısına ve hiçbir karakterin ifade etmediği küçük bir mutsuzluk hissine rağmen galaksinin gardiyanları Bir Disney + dizisi kazandı, Dave Bautista JoBlo ile yaptığı bir röportajda, makyaj için çok zaman harcadığı için kişisel olarak Drax için bir mini dizi yapmak istemediğini itiraf etti.

İlgili: # Güzel bir patates Galaksinin Koruyucuları arasında viral hale geldikten sonra kök eğilimleri

“Bir süreliğine Twitter’da oturum açtım ve kesmeye başladım [Disney] Muhafızlar gibi değil [of the Galaxy] Karakterin bir TV şovu vardı. Mesela bu nasıl oluyor? O dünyada pek çok ilginç karakter var. Fark etmedim. Ama sonra düşündüm ki, kafalarında ne olduğunu bilmiyorum ve ne planladıklarını bilmiyorum, fark ettim ki tüm seçim karakterlerini alıp gösteriyorlar, bu yüzden bundan uzaklaşmak istemiyorum çünkü sırf Hiçbir dizimizin dürüst olmaması üzücü, bana bir dizi teklif etseler, yapmazdım Drax ile bir dizi yapma şansı yok. Bu bir makyaj kabusu. Mutsuzum evet, bu makyaj ilginç değil. Bu korkunç, bu yüzden her gün giydiğim bir diziye kaydolmak istemiyorum. “

Bautista’nın işaret ettiği gibi, dünya Muhafızlar Zengin, ferah bir yer ve Disney + ‘ın henüz dizideki karakterlerden hiçbiriyle ilgili küçük diziler göstermemesi garip. Ancak Drax hakkında bir oyun yapmak istememesine rağmen Bautista, şu anki büyük ekran kahramanının izin verdiğinden daha fazla teatral rol almayı umarak zaman zaman televizyon oynamak istediğini açıkladı.

“Bir TV dizisi yapmak istiyorum. O kutuyu işaretlemek için can atıyorum. Gerçekten yapmak istiyorum – bir iş var, uzun zamandır peşinde olduğum bir proje var ve bunu yapmak için mücadele ettik. Yani, Şu anda başka projelere bakıyorum Bir TV projesi yapmak istiyorum ve sonra daha büyük projelerimi arka arkaya koyuyorum ama daha büyük projelerimi arka arkaya koyuyorum. Arka arkaya koyuyorum ama sadece doldurmak istedim. Hala adım atmak ve daha bağımsız işler yapmak istiyorum, ki bu benim için de bir mücadele çünkü bir aksiyon kahramanı gibi görünüyorum. Derin ve dramatik, beni seçmek istemiyorlar ve bunu görüyorum. dikkat dağıtıcı, ama aynı zamanda tercih ettiğim performanslar, bu yüzden umarım daha Hintli, dramatik Hintli ve ardından bir TV dizisi. “

Bu haberin kaynağı Joblo.com.

Konular: Galaksinin Koruyucuları, Disney Plus, Akış

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *