DC Superman’de yeni bir çelik adamı tanıtıyor: Comic Cal Cal

Supman’ın doğumundan yaklaşık 83 yıl sonra DC, yaklaşan çizgi roman serisinde Çelik Adam’a yeni bir yorum getirdi. Süpermen: Oğlu Cal L.. Clark Kent / CalL uzayda savaşırken, Clark ve Lewis’in oğlu Jonathan Kent’in babasının mantosunu çıkarıp kırmızı çizmelerine ve büyük pelerinine adım atma zamanı gelmiştir.

Tom Taylor tarafından yazıldı (Kâbus، hayatta kalan، İntihar Kadrosu) Ve çizen John Thames (Genç Adalet، Harley Quinn), Süpermen: Oğlu Cal L. Yeni aylık yapılacak Süpermen Kendisine emanet edilen toprağın korunması olarak Süpermen oğlunun yeni unvanlarını ve maceralarını takip eder.

İlgili: Zack Snyder tarafından reddedilen Batman ve Superman başlıkları ve bunlar biraz tuhaf

Çizgi romanın özeti, “Jonathan Kent gençliğinde pek çok deneyim yaşadı. Robin (Damian Wayne) ile kötü bir savaş yaptı, Kriptonlu büyükbabasıyla galaksileri gezdi ve gelecekte Süper Kahramanlar Lejyonu ile birlikte,” diyor çizgi romanın özeti. Babasının artık Süpermen olamayacağı gün yaşıyor. Lejyon tarihinde, Jon’un tam olarak ne olduğunu bilmesini engelleyen bir boşluk var, ancak tüm işaretler bunun çok erken olduğunu gösteriyor. “O oğul takacak. babasının cüppesini ve ana gezegeni için bir umut sembolü olarak bitmek bilmeyen savaşına devam edin. “

İlk kez 2015 yılında başlatılan Jonathan Kent (tabii ki büyükbabasının adını almıştır) ilk olarak bir çocuk kahraman olan Superboy olarak gerçek, adalet ve diğer her şey için savaştı. O zamandan beri hem karasal hem de kozmik birçok macera yaptı ve Bruce Wayne’in katil oğlu Damian’ı dürüstlerin yanına getirmede kilit bir rol oynadı. Büyük patlayıcı patlamalarda güneş enerjisini püskürtebilme yeteneği göz önüne alındığında, Jon’un babasına benzer bir dizi gücü var ve doğru şeyi yapmak için aynı ahlaki değerlere ve tutkuya sahip. Onun yeni Süpermen olarak devreye girdiğini görmek, babasının kalıcı mirasını yaşatmak için çabalarken efsanelerin canlı bir resmini sunmalıdır.

Yine de Clark Kent tamamen yok olmayacak. Şey, en azından mizah raflarında, hikaye açısından yok olmayacak, çok uzakta ve Warworld’ün serbest bırakılması için verilen savaş Aksiyon mizahı Ve Süpermen ve Otorite. ‘Süper’ aile, sınırlı sayıda sekiz sayıdan oluşan başka bir hikaye de alacak. Supergirl: Yarın kadın, Supergirl, Krypto ve yeni arkadaşları Ruthye’yi bulan, bir Ferrari arayışında kozmik bir otobüste dünyayı dolaşıyor.

Büyük ekran maceralarına gelince Süpermen, JJ Abrams ve Ta-Nehisi Coates, DC simgesini canlı bir aksiyonda canlandırmaya çalışıyorlar, ancak şimdilik gizemini farklı bir şekilde sürdürüyorlar. Abrams proje hakkında “Henüz anlatılmamış yeni, güçlü ve hareketli bir Süpermen hikayesi var” dedi. “Bu hikayeyi beyaz perdeye taşımak için Bay Coates Derakhshan ile çalışmaktan daha heyecanlı olamazdık ve Warner Bros. ekibi için bu fırsat için çok minnettarız.”

Süpermen: Oğlu Cal L. 13 Temmuz 2021’de başlaması planlanıyor. Bu bizim iznimizle sağlanmıştır The Hollywood Reporter.

Superman: Cal-L Cover, 1 numaralı çizgi roman çocuğu
Superman: Cal-L 2. Boy Çizgi Roman Kapakları

Konular: Superman

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *