Downton Abbey 2 Serinin ilk görüntüsü ortaya çıktı

Başarılı dönem dizilerine gelince, Donton Abby Çoğundan daha iyi, çok popüler bir TV dizisi olan popüler bir film, hayranların Crowley ailesinin iniş çıkışlarına doyamıyor gibi görünüyor. Öyleyse ne zaman Donton Abby 2 Açıklanan çıkış tarihi ile Julian Fluise’ın çarpıcı performansından daha fazla gösteri bekleyenler, durumun işaretlerinin düzeleceğini umdu. Bugün ise serinin çekimlerin gerçekleştiğini gösteren ilk fotoğrafla bunu başardılar.

Resmi Donton Abby Filmin arkasındaki hesap ve odak özellikleri, resmi Twitter beslemelerinde yayınladı ve tesisin mutfağında bir sahneyi çekmek için harekete geçildiğini belirtti. Döşeme tahtası görüntüye hakim olsa da, TV şovunun altı sezonunda ve bir sonraki büyük ekran şovunda ailenin sorunsuz performansını sağlayan bazı popüler karakterlerin bulanık yüzlerini görebiliyoruz. Bu hızlı fotoğrafta görülecek malikanenin Lordu veya Leydisi yok, ama umarım perde arkasında biraz daha tedavi görürüz.

İlgili: Downton Abbey 2 Noel bu Noel’de sinemalara geliyor

Fotoğrafta pek bir şey gösterilmese de, Allen Leech’in odak dışı yüzü Thomas Branson olarak görülebilir. Sette kimin olduğunu söylemek zor olsa da Hugh Bonville, Elizabeth McGovern ve tabii ki Maggie Smith’in diğer Dominic West yıldızı Laura ile birlikte kadroya geri döndüğünü biliyoruz. Haddock, Hugh Dancy ve Natalie B. Filmin çok net bir prodüksiyonu ile yakın gelecekte ilk resmi kliplerin yayınlanmasını bekliyoruz.

Duyuru, bu programın Twitter’daki takipçileri tarafından çok iyi karşılandı. Bir kullanıcı, “Tabii ki bu fotoğraf kafamı karıştırıyor — tabii ki güzel ve içten. Bir diğeri, “Aman Tanrım, bunu nasıl yeni öğrendim, çok heyecanlıyım” diye ekledi, üçüncü kişi ise “Evet OMG istiyorum” dedi. ağlamak için kalbim dayanamaz” dedi.

Donton Abby İlk olarak 2010’da İngiltere’de yayınlandı ve programının bir parçası olarak ertesi yılın Ocak ayında PBS’de yayınlandı. Klasik bir başyapıt Antoloji, 1912 ve 1926 yılları arasında İngiltere’nin Yorkshire kentindeki hayali bir malikanede yaşamı, Crowley ailesinin ve hizmetçilerinin aristokrat aile yaşamını tasvir ediyor. Altı sezon boyunca Titanik’in batması, I. Dünya Savaşı’nın patlak vermesi ve İspanyol pandemisi gibi birçok tarihi olay hikayeye daldı. 2019’da vizyona giren film, 1927 olaylarını içeren ve King George V ve Queen Mary’nin Downton’u ziyaret etmesini merkez alan serinin doğrudan devamı niteliğinde. Şu anda yeni film tasarımıyla ilgili hiçbir ayrıntı yok, ancak 1920’lerin sonlarında veya 1930’ların başlarında zaman içinde küçük bir araştırma görmeyi bekliyoruz.

Donton Abby 2 22 Aralık 2021’de sinemalarda vizyona girecek.

Konular: Downton Manastırı, Downton Manastırı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *