Dr. Strange of Vandavision tarafından yazıldı.

Dr. Strange, 2021’de Disney + ‘ya geldi.

WandaVision Devam eden salgın nedeniyle 2020’den beri Marvel film dünyasına yeni bir giriş yapmadan rahatlamış çizgi roman franchise hayranlarının acısını hafifletmek için bir merhem gibi, teatral çıkış tarihi baskı altında. Örümcek، Shang Chi ve On Yüzük Efsanesi, Ve Her zaman 2021’de ve televizyon çekmeyi bıraktı Şahin ve kış askeri.

İlgili: WandaVision yapımcısı, Doctor Strange 2’de Scarlet Witch kısır dönüşünü işaret ediyor

Doğrudan MCU’ya bağlı olan ilk Disney + dizisi kısa süre sonra bir randevu TV’si haline geldi ve izleyiciler dizinin gizemlerinin çoğunu çözmeye çalışırken YouTube’da her hafta düzinelerce hayran teorisi videosu yayınlandı. Ana spekülasyon, Paul Bethany’nin “Vision” olarak bilinen ve kendi ikili oyunlarına sentetik karakterinin ayrı versiyonları olarak anlamsız bir gönderme olduğu ortaya çıkan büyük bir film hakkındaydı. Ancak Benedict Cumberbatch’i tahmin eden hayranlar oyundaydı Dr. Strange Bu sezonun son bölümünde Marvel Studios başkanı Kevin Figg ile yepyeni bir röportaj sayesinde.

İzleyiciler Elizabeth Olsen’in Wanda Maximov’un ana karakterlerden biri olacağını biliyordu. Dr Strange in Multiplier Madness Ayrıntılar zamanından Dr. Strange Devam filmi, 2019 yılında San Diego komedi komedisi olarak duyuruldu. Kazalardan sonra toplama Yenilmezler: Son Oyun، WandaVision Kahraman, artan büyülü yeteneklere sahip Olsen’in, alter-ego çizgi romanında tamamen sarımsı kırmızı bir büyücüye dönüştüğünü görüyor ve gücünün Hydra’nın sonsuz bir kayaya çarpmadan çok önce gösterildiğini gösteriyor.

Son sayısı Yuvarlanan kaya İnşaat üzerine derinlemesine bir makale içerir WandaVision. Deneyimli gazeteci Brian Hayat ile konuşan Figg, Marvel’in Blaker Street Wizard için planlarını nasıl değiştirdiğini gösterdi. WandaVision Her iki setin yeniden yazılmasına neden olur ve Dr Strange in Multiplier Madness.

Toast Mate, Strücker Watch ve Hydra Soak gibi kurgusal ürünlerin gizemli “reklamları”, aslında iyi doktorun hayali illüzyonunun gerçekliğini delmeye çalıştığı için Strange’den Wanda’ya mesajlar olarak tasarlanmıştı. Marvel, sezonun son bölümünde görünmesi için Cumberbatch ile sözleşmesini bile tamamladı.

Sahnenin sonunda yeniden yazmayı açıklayan Fage, Yuvarlanan kaya:

“Bazıları ‘Ah, Dr. Strange’i görmek çok güzeldi’ diyebilir. Ama bu Wanda’dan alındı. Gösterinin bir sonraki filmle bitmesini istemedik – bu beyaz adam, “Size gücün nasıl çalıştığını göstereyim.”

Yeniden yazmak anlamına geliyordu Dr Strange in Multiplier Madness, Ayrıca. Feige, genel Marvel trendini şu şekilde tanımladı:

“[A] Son derece fedakarlık gerektiren uyum ve kaosun harika bir kombinasyonu. Kaosun büyüsü. “

Başka yerlerde, Marvel Studios’un beyni, Wanda Vision’ın komedi hipotezini ilk olarak nasıl tasarladığını gösterdi. Bu makale, Fage’in fikirlerini büyük ölçüde genişleten Marvel CEO’su Mary Levanus, Kara Dul ve mütevazı Kaptan Marvel Jake Schaefer’in nasıl işe alındığını ayrıntılarıyla anlatıyor.

Bu makalede, perde arkasındaki kişilerle yapılan röportajlara ek olarak, Olsen, Bethany’den (karakter versiyonunu şaka yollu olarak yazdı. WandaVision Kelly Lubbrook, 1985 yılında Garip bilim), Katherine Hahn (Agatha Harkens) ve Tiona Paris (Monica Rambo).

WandaVision Sırları Mayıs 2021 sayısında Yuvarlanan kaya, Komedi İsa’nın varlığıyla kapak yolunda.

Konular: WandaVision, Doctor Strange

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *