Ev bağı olmayan bir kitap gizemi, büyüyü ve tuhaf doktoru canlandırır

Marvel Studios gelecekteki filmlerle iyi gidiyor Örümcek Adam: Eve dönüş yok Belki de en çok beklenenlerden biri. Geçtiğimiz yıl filmde düzinelerce söylenti ve hayran teorisi dolaşıyor ve görünüşe göre bunlardan biri en garip yerlerde doğrulandı.

Amazon’daki bir Marvel Kravat kitabının başlığı ve açıklaması bazı bariz durumları gösteriyor. Calliope Glass kitabı başlıklı Örümcek Adam: Eve dönüş yok: Çok garip Örümcek Adam günü Andrew Culb’dan “Örümcek Adam arkadaşlarını yepyeni bir yere taşır – keşfedilmeyi bekleyen gizem ve sihirle dolu bir yer.” Büyük Büyücünün resimleri bulunmamakla birlikte, çocuk fotoğraf kitabı birkaç ipucu sunuyor: anahtar kelimeler “tuhaf” ve “sihir”.

İlgili: Andrew Garfield, Spider-Man’e asla dönmeyeceğine yemin etti: Eve dönüş yolu yok

Bu kitap, Marvel Cinematic World çocuk başlıkları setindeki birkaç başlıktan biridir. Diğer başlıklar şunları içerir: Gece, gece düğümü, Ve Kaptan Marvel: Yapağıya dikkat edin!, Ve Örümcek Adam: Evden uzakta: Örümcek Adam Avrupa’da dolaşıyor. Bu kitapların tamamen MCU filmleriyle ilgili olduğu görünmese de, bu kitabın Dr. Eve dönüş yolu yok Diyor.

Strange’in varlığı dışında kitabın bize film hakkında anlatabileceklerinden farklı şeyler çıkarabiliriz. Açıklama, Örümcek Adam’ın “gizem ve sihir dolu ve keşfedilmeyi bekleyen” bir yere gittiğini iddia ediyor. Bu potansiyel olarak bağlantılar Eve dönüş yolu yok İkisinin de alay konusu olduğu çoklu evren için Örümcek Adam: Evden uzakta Ve gelecekte MCU filmlerinde görünmesi için Kevin Feige tarafından onaylandı. Fiji de aynısını söyledi Eve dönüş yolu yok İle iletişim kuracak Dr Strange in Multiplier MadnessGörünüşe göre her şey aynı hizada.

Resimleyen Benedict Cumberbatch Dr. StrangeFilme katılımı sorulduğunda Koi oynadı. Collider.com ona Marvel hakkında soru sormaya çalıştı ama Cumberbatch, “Demek istediğim, çıkmazın ne olacağını biliyoruz, ancak evet, Marvel’a bir soru sormak için kesinlikle zaman ayırabilirsiniz. Boşa.”

Bir Eve dönüş yolu yok 2004 yılında Dr. Octopus’u canlandıran Alfred Molina Örümcek Adam 2. Variety ile yaptığı bir röportajda Molina, filmle olan bağlantısını engellemedi ve şöyle dedi: “Filmi çekerken, hepimiz onun hakkında konuşmama emri almıştık çünkü bu çok büyük bir sır olacaktı. Ama sen biliyorum, “İnternetin her yerinde. Aslında kendimi Hollywood’un en kötü saklanan sırrı olarak tanımladım!”

Molina’nın röportajını bir çocuk fotoğraf kitabı ile birleştirerek, Örümcek Adam hayranları muhtemelen ilginç bir film bekleyebilirler. Eve dönüş yolu yok. Doc Ock ve Doctor Strange gibi sertifikalı karakterlerle multimedya tamamen keşfedilecek. Örümcek Adam: Eve dönüş yok 17 Aralık 2021’de sinemalarda vizyona girmesi bekleniyor. Bu kitabı sipariş edin, şurada bulunabilir: Amazon.

Konular: Spider-Man 3 MCU, Spider-Man, Dr. Strange

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *