Evil Dead Hail to the Deadites belgeseli bu Temmuz’da canlı yayında

süre Evil Dead Dizi, en iyi bilinen korku gerçeklerinin birçoğunun gerisinde kalıyor, ancak geniş kanalının yanı sıra başını ve omuzlarını birçoğunun üzerine koyuyor ve her zaman daha fazla komediye aç ve şeytanlar için neşeyle dışarı çıkıyor.Necronomicon Ex Mortis. Sam Raimi ve Bruce Campbell 1981’de Deadites ve Beheadings’in kanlı hikayesini doğurduğunda, ikisi de bunu tahmin edemezdi. Evil Dead Kırk yıl sonra her zamankinden daha da güçlüydü, şimdi belgeleniyor ölülere selam Bu yaz talep geldiğinde diğer tüm anıları ve anıları geri getirecek.

ölülere selam Eskiden festivalleri dolaşırlardı ama şimdi diziyi yıllardır yaşatan hayranların evine gidiyor. Belgesel, Campbell ve diğer retrospektif parçalardan ayrıldığı kötü orijinal videonun yapımında yer alan diğer kişilerle yapılan röportajları içeriyor olsa da, filmin kendisinden ziyade film serisinin hevesli takipçilerine odaklanıyor. Çok sayıda mürettebat, koleksiyoner ve Evil Dead gemideki inekler, ölülere selam Popülerlik yanlısı destekçiler arasındaki oy haklarının neden artmaya devam ettiğini ele almaya çalışıyor.

İlgili: Evil Dead Rise, yönetmenin ilk diziyi yönetmesiyle çekime başladı

1981’deki ürkütücü ve kötü niyetli köklerinden, Evil Dead İki canlı devam filmi ve üç sezonluk bir TV dizisinin yanı sıra bir yeniden başlatma, çizgi roman, oyuncak serisi, birkaç video oyunu yayınladı ve şimdi yeni bir film yapım aşamasında. Tüm bunlar, filmin daha küçük bir bütçeyle yaptığı ucuz ve kötü bir filmden başka bir şey olduğuna asla inanmayan yaratıcısı Raemi’nin sevindirici ve şaşkınlığına yol açtı.

Film kültünün konumunu güçlendirmeye ve popüler kültürdeki yerini mühürlemeye yardımcı olan şey, en zor ve rahatsız edici filmlerden biri olarak “kötü video” olarak etiketlenen ilk filmlerden biri olmasıydı. etiketi, o zaman görülmeye değerdi ve birçok ülkede yasaklandığında korsan video çevrelerinde popülaritesini artırmaya yetti.

Belgesel film yapımcısı Steve Villeneuve önceki bir röportajda nasıl olduğundan bahsetti ölülere selam Benzersiz çünkü “bu belgeselde franchise filmlerinden bazılarını görmek garip olabilir, ama ilk günden beri aradığım şey bu.” “Bu belgeselde gördüğünüz veya duyduğunuz her şeyin hayranlar tarafından yapıldığını söylemekten gerçekten gurur duyuyorum. O halde motorlu testerenizi ters çevirin ve vinçlerinizi yükleyin, Deadites’a biraz şeker vermenin zamanı geldi.” “Hadi bebeğim!”

Rakiplerinin çoğu, her yıl yeni ve çoğunlukla benzerden daha az filmler çekerken. Evil Dead Yayınlar arasında sessiz kalma eğilimi. Kötü Ölü II Orijinal versiyondan altı yıl sonra ithal edilmedi ve Campbell’ın külünün yeniden ithal edilmesinden beş yıl önceydi. Karanlığın Ordusu. Fark birkaç video oyunu, çizgi roman ve yeniden yapım ile genişlerken, Campbell’in seride tekrar Deadites ile savaşması 23 yıl sürdü. Ash Vs Evil Dead. Bu uzunlukta bir mola genellikle oy haklarını yok etmek için yeterli olsa da, yeni bir tane yok Evil Dead Bunun yerine içerik, hayranlarının onu her zamankinden daha fazla istemesini sağladı. Son taksitlerle, Kötü Ölü Yükseliş, 2022’de HBO Max ve bu yıl birkaç oyun platformunda yayınlanacak olan Evil Dead: The Game için çekimlere bu ay başlayacak olan set, serinin çok canlı ve tekmelendiğini söylemek yanlış olmaz. .

ölülere selam 27 Temmuz’da On Demand ve Digital HD’ye gelecek.

Konular: Evil Dead

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *