Falcon ve Winter Soldier Star, bu büyük güç komisyoncusunun arkasındaki Intel aboneliğini gösteriyor

Şahin ve kış askeri Kaptan Amerika olarak yeni rolünü kabul eden Sam Wilson’dan nihayet kışlık asker karakterinden hareket eden Bucky Barnes’a kadar, ana karakterlerinin neredeyse iyileşmek için büyük yaylardan geçtiğini gösterdi. Karanlığın akışını değiştiren karakter, onu canlandıran Sharon Carter’dı. Emily Van Kampı. Kaptan Amerika’nın en sadık müttefiklerinden biri olmasına rağmen, gösteri, Sharon’un artık uğursuz bir güç ajanı olduğunu gösterdi. Collider ile yaptığı röportajda VanCamp, karakterinin sert bir dönüşünü desteklediğini tekrar teyit etti.

“Harika olduğunu düşündüm. Demek istediğim, gerçekten oraya gittiler. Sharon’u kafasına çevirdik. Demek istediğim, o tamamen farklı bir karakter, tamamen farklı bir karakter ve ben bundan hoşlandım. Aynı şeydi.” Film açısından Sharon ile hiçbir zaman gerçekten mükemmel olmadığımızı hissettim. Bu yüzden çok ilginçti. “

İlgili: Falcon ve Winter Soldier, kahramanlarını ilk kez Bucky’ye verdi ve hayranlarının çoğunu kaybetti

Sharon’u daha önce en son gördüğümüzde Şahin ve kış askeri, Steve Rogers’a Bucky’ye yardım etmek için uluslararası hukuku çiğnemede yardım etmişti. O zamandan beri Sharon SHIELD’deki işini kaybetti ve aranan bir kaçak olarak kaçmak zorunda kaldı.

Sürgünde olduğu süre boyunca Şaron’un karakterine açıkça zarar verdi. O ortaya çıktığında Şahin ve kış askeri, Sharon gözle görülür şekilde daha karamsar ve acı bir hale geldi ve dünyaya dair daha hayal kırıklığı yaratan bir görüşe sahip görünüyor. Ardından, dizinin sonunda, Sharon’ın hayal kırıklığının, “güç ajanı” olarak bilinen kötü şöhretli bir suçlu silah ve mal satıcısı haline geldiği noktaya kadar büyüdüğü ortaya çıktı. Wankamp’a göre, son bölümün senaryosunu okumaktan olduğu kadar, Sharon’un topuk dönüşü etrafında seyirciydi.

“Doğru hatırlıyorsam, senaryoların çoğunu çok erken aldığımızı düşünüyorum. Ve hatırlıyorum [showrunners] Malcolm [Spellman] Ve Kari ve bazı insanlar, “Bekle ve sonunda ne olacağını gör” dedi. Ne hakkında konuştuklarını bilmiyordum ve tabii ki ortaya çıktı ve mantıklıydı. Ama herkes bir şekilde senaryoyu okumama ve bir şekilde hikayenin içinde neler olup bittiğini anlamama izin veriyor. “

Açıkçası, Steve Rogers, Peggy Carter ile evli olduğuna göre, Sharon’ın MCU’daki ana rolü Steve’in aşk ilgisi nedeniyle artık geçerli değil. Sharon’ın yeni keşfedilen kötü adamla oy kullanma hakkına sahip olduğunu ve fidye onun için uygun olup olmadığını görmek ilginç olacak. MCU’nun sempatik kötü adamları ne kadar sevdiği göz önüne alındığında, VanCamp’ın gelecek için geri döndüğünü görebiliriz. Kaptan Amerika 4 Van Kemp, Sharon Carter’ın atış şampiyonu olarak finale geçtiğini ve çalışma saatlerinin Covid-19 nedeniyle değiştiğini söyledi.

“Prag’dayken üretimi durdurduklarını düşünüyorum.” Prag’da değildim ama yine de Bölüm 6’dan filme kadar birçok sahnem vardı. Ve böylece başlangıçta, 6. bölümün sonundaki o büyük dizi tünellerde daha azdı ve etrafta bir sürü insan vardı. Geri döndüğümü hatırlıyorum ve gerçekten protokol amaçları için kuruyorlardı ve bu çok mantıklıydı, ama aslında bunun işleri daha iyi hale getirdiğini ve daha samimi hissettirdiğini düşünüyorum. Yani, evet, son bölümün çoğunu yaşadım, Power Broker gösterdi, Eylül ayında geri döndüğümüzde hepsi buydu. Ve öyleyse hikaye o kadar da değişmedi, ama hikayeyi anlattığımız yerler ve şeklimiz değişti ve bence bu onu daha da iyi hale getirdi. “

Yönetmen Scogland, Şahin ve kış askeri Yıldızlar: Anthony Mackey, Sebastian Stan, Emily Van Kemp, Wyatt Russell, Noah Mills, Carl Lambley ve Daniel Bruhl. İlk sezonun tamamı Disney + ‘da yayınlanmaya hazır. Bu haberin kaynağı Çarpıştırıcı.

Konular: Falcon and Winter Soldier, Disney Plus, Streaming

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *