Forrest Whitaker, Rogue One Disney + Prequel Andor’da Saw Jerra olarak geri dönüyor

Forrest Whitaker gelecekte Saw Gerrera olarak geri dönecek Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi seri yan ürün Andora. birçoğundan sadece biri Yıldız Savaşları Disney+’da proje geliştirmek, Andora Öncelikle Diego Luna’yı takip ediyor ve içinde oynadığı karakter olan Cassian Andor’un rolünü tekrarlıyor. haydut bir. Bir prequel olarak, seri, filmin olaylarından önceki yıllarda geçiyor ve Cassian Andor için bir ana hikaye görevi görürken, ilk günlerde İsyan ve İmparatorluk arasındaki uçurum batıyor.

Şu anda üretim devam ediyor Andora, Disney daha fazla bilgi engelliyor olsa da. Diğer aktörlerin hangi ülkelerden dönebileceği belli değildi. Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi, Ama diğerleri dahil görünüyordu. Daha önce Genevieve O’Reilly’nin Mon Mothma’da rol aldığı bildirilmişti. intikam otur Ve haydut bir, Geri vermek. Belli bir film dikişi, Duncan Poe’nun Ruescott Melshi olarak geri dönmesine neden oldu.

İlgili: Rogue One Spin-Off Andor, Çernobil yıldızı Robert Ames’i Getiriyor

Şimdi, öyle görünüyor Forrest Whitaker Bir sonraki üye, dahil olan aktörlerdir. İsveç radyo istasyonu Radio İsveç’te yakın zamanda yapılan bir röportajda, Andora Aktör Stalan Skarsgاردrd ondan bahsetti Yıldız Savaşları Yaklaşan dizide ilk kez, bir röportaj sırasında Skarsgاردrd, Whitaker ile “sulu sahneler” paylaştığını iddia ederek Forrest’ın daha önce dizide Saw Gerrera olarak geri döndüğünü belirtti. Whitaker ile “en az iki güzel sahne” paylaştığını da sözlerine ekledi.

Tony Gilroy gösterinin ev sahibi Andora. Diego Luna, Alan Toddick, Stalan Skarsgاردrd, Kyle Soler, Genevieve O’Reilly, Fiona Shaw ve Dennis Goff da başrolde. Stephen Schiff’in daha önce gösteriye ev sahipliği yapması planlanmıştı, ancak Gilroy yaratıcı yönü devralmak için istifa etti. Schiff hala diziyi Gilroy’un kardeşi Dan Gilroy ile birlikte yazıyor.Sürüngen Gecesi) ve önceki Kart Evi Ev sahibi Beau Willimon.

Andora birçoğundan biri Yıldız Savaşları Etkileyici bir başarının ardından Disney+’ta projeler geliştirmek Mandalüri, Şu anda geliştirmenin üçüncü sezonunda olan. yan ürün Boba Kader Kitabı Ayrıca ilk sezonun ve animasyon dizisinin çekimlerini yeni bitirdi. Star Wars: Kötü Eller 1. sezonun son bölümü bu ay yayınlandı. O esnada , Obi-Wan Kenobi Şu anda çekimleri devam eden dizi, Ivan McGregor’u hayranların favorisi olarak geri getiriyor. Yıldız Savaşları Karakter.

ile haydut bir, Whitaker’ın uzun film çalışması gibi başlıklar içerir. Jokey، Panik odası، oyun ağlama, Ve uşak. Son kredileri bu öğeleri içerir Siyah kaplan، Steve McQueen’i bul, Ve Jingle Jangle: Bir Noel Gezisi. Whitaker ayrıca The Criminal Mystery’de Johnny Depp ile birlikte rol aldı. yalanlar şehri, Geçenlerde yıllar süren gecikmeden sonra serbest bırakıldı. Oyuncu ayrıca Arta Franklin’in gelecekteki biyografisinde de yer alıyor. Dikkat, Hangi 13 Ağustos’ta sona eriyor.

Andora Disney+ üzerinden 2022 yılında vizyona girmesi planlanıyor. 12 bölümlük bu dizinin resmi çıkış tarihi henüz belirlenmedi. Yılın bu haberi bize ulaşıyor Doğrudan.

Titles: Rogue One, Star Wars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *