Frank Bonner öldü, Cincinnati’deki WKRP 79 yaşındaki Bell yıldızı tarafından kurtarıldı

Frank Bonner, oynadığı ünlü Cincinnati’deki WKRP Ve Zil sesiyle kaydedildi, Çarşamba günü 79 yaşında öldü. Ailesinden ilk olarak TMZ tarafından bildirilen bir açıklamaya göre, ailesi yanındayken bunama komplikasyonlarından öldü. Düşünceler şu anda onlarla ve arkadaşlarıyla.

Frank Bonner Herb, 88 ana bölümde Tarlock’u oynadı Cincinnati’deki WKRP Dizi, 90’ların devamı niteliğindeki dizideki rolünü tekrarlamanın yanı sıra, Cincinnati’de yeni WKRP, En çok hatırladığı karakter hangisi. O da göründü Bell tarafından kaydedildi: Yeni Sınıf, Bu da ona yönetmenlik alanındaki birçok çabasından birini verdi. Ancak kariyeri çok daha erken başladı.

İlgili: Lisa Banz bir araba kazasından sonra öldü, 65 yaşındaki yıldız kız gitti

Booner 1942’de Arkansas’ta doğdu ve oyunculuk kariyerine deneysel filmde başladı. Moderasyon … bilinmeyene bir yolculuk 1967’de. Üç yıl sonra, film yeniden yayınlanıp düzenlendikten sonra yeniden gösterime girdi. moderasyon, Frank Jr. Stock olarak biliniyordu. 1970’lerde televizyon ve sinemada çok sayıda rol aldı. Top, acil durum! , Polis kadın Ve Atlantis’ten bir adam Oyuncu kadrosuna katılmadan önce Cincinnati’deki WKRP En yoğun oyunculuk itibarı olacak bir rolde.

1978’de Bonner, kendisini 20 kez öldüren bir paraşüt düşüşünde birden fazla iç ve sırt yaralandı. İyileşmesi sırasında çalışmaya devam etti ve bir kısmı için bastonla görünmesine neden oldu. Cincinnati’deki WKRP Ve oyunun özel bir All-Star bölümünü çektiğinde, aile kavgası. Bu olay işini etkilemedi ve kesinlikle geleceği üzerinde yıkıcı bir etkisi olmadı, çünkü önümüzdeki on yılda daha da meşguldü.

80’lerde bir kez yurtdışında göründü fantezi adası، aşk teknesi، Korkuluk ve Bayan King، Cinayeti yazdı Ve gece mahkemesi, Robert Hargis’in babası olarak uzun süredir devam eden bir başka rolün yanı sıra sadece on kişiyiz. 1990’lar, yeniden canlandırılan filmde HerbTarlek’i oynamak için geri döndüğünü gördü. Cincinnati’de yeni WKRP, Bell tarafından depolanan rollerin yanı sıra: Yeni Sınıf, anlar Ve ABD Yüksek. Bonner 2000’lerde daha az göründü, çoğunlukla filmlerde küçük rollerde göründü ve son görünüşüydü. Hollywood’un işareti altında 2014 yılında

Bonner beş kez evlendi, şu anki karısı 2006’dan beri evli olduğu Gil Hardge. Bir başka WKRP oyuncusu Gary Sandy, ailesi tarafından ölüm haberini aldıktan sonra sosyal medyayı saygıyla anan ilk aktör oldu ve Facebook hesaplarına “” Bu doğru! Frank Yapıştırdı Uzakta, Dün 16 Haziran Pasifik Saati 3:48 RIP My Big Friend !!! Ayrıca Twitter’da “Cincinnati’de WKRP yıldızı” yazan Michael Des Bars’ın bir övgüsü Frank Bonner 79 TMZ’de öldü benim için çok üzücü bir haber. Onunla çalışmayı çok sevdim. “Bir komedyen olarak kusur ve gerçekten iyi bir adam. Yırtılma “

Konular: Basın, Bell tarafından kaydedildi, Cincinnati’de WKRP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *