güldüm ve çok güldüm

Dwayne Johnson, Wayne Diesel’in yüksek oranda kamuoyuna duyurulan düşmanlıklarının bir “sert aşk” eyleminden başka bir şey olmadığı iddiasına yanıt verdi. Önceki üç durumda Hızlı ve Öfkeli filmler, Dwayne Johnson Franchise kapsamında Wayne Diesel ile birlikte rol aldı. O zamandan beri Jason Statham ile birlikte yan filmde rol aldı. Hobbes ve Shaw Final için Rock’ı iade etme planı yok Hızlı Filmler.

Ünlü olarak, Dwayne Johnson ve Wayne Diesel, hızlı ve öfkeli film serilerinde farklıydı. Diesel, Haziran sayısında erkek sağlığından bahsetmiş ve gerçekten The Rock’tan daha iyi bir oyuncu olmaya çalıştığını iddia etmişti. Aktör Dom Toretto, “Çok sert bir aşk yaşayabilirim. Felliniesque değil ama ürettiğim her şeyde oynayabilmek için yapmam gerekeni yapmalıyım” dedi.

İlgili: F9 dünya çapında 500 milyon doları aşan gişe sattı

Tabii ki, bu yorumlar, görünüşe göre her şeyi eğlendiren Johnson’a hızla döndü. Johnson ve Emily Blunt kısa süre önce The Hollywood Reporter ile yeni filmlerinin tanıtımına yardımcı olmak için konuştular. orman yolculuğu. Johnson’a doğrudan Diesel’in “sert aşk” sözleri soruldu ve Rock bu konuda şunları söyledi.

“Güldüm ve çok güldüm. Sanırım herkes buna güldü. Ve pes ediyorum. Ve onlara sağlık diliyorum. Fast 9’da onlara sağlık ve en iyisini diliyorum. “Hızlı 10’da iyi şanslar. ve Hızlı 11 ve bensiz yaptıkları Hızlı ve Öfkeli filmlerinin geri kalanı.”

Burada satır aralarını okuyorsak, Johnson, “sert aşk”ın onunla ilişkisini tanımlamak için kullanılan kelimeler olmasını komik buluyor. kamyonet dizel. Ayrıca yakın zamanda gerçek bir uzlaşma olmayacağını öne sürüyor ve geri dönmekle ilgilendiğini açıkça belirtiyor. Hızlı ve Öfkeli Diesel ile bir kez daha çalışmak zorunda olduğu filmler. Yine de, dizinin sona ermesine dahil olan herkesin yolda kalmasını diliyor.

Kaya dışarıdan olabilir Hızlı ve Öfkeli Dizi onbirinci bölümüyle sona erecek. Öyle olsa bile, bu yan ürünün ardından daha fazla Johnson’ı Luke Hobbes olarak görebiliriz. Hobbes ve Shaw. Geçen yıl Johnson, devam filminin prodüksiyonun ilk aşamalarında olduğunu ve Chris Morgan’ın senaryoyu yazmak için katıldığını söyledi. Sinema dünyası ile paylaşılan filmler Hızlı ve Öfkeli Oylama, muhtemelen bir Dom Toretto aktörü göreceğimize bahse girmemeliyiz. Hobbes ve Shaw 2.

Bu arada Diesel, ülkede önemli bir oyuncu olarak hizmet edecek başka bir önemli güreş yıldızı buldu. Hızlı ve Öfkeli Filmler. John Cena ilk maçına çıktı. F9 Dom’un erkek kardeşi Jakob Toretto olarak, Diesel’in söylediği seçim, merhum Paul Walker’dan geldi. Diesel’e göre, Cena muhtemelen serinin Ocak ayında başlayacak olan son iki filminde önemli bir rol oynayacak.

Rock Emily Blunt ile birlikte görülebilir orman yolculuğu Disney tarafından 24 Temmuz’da piyasaya sürülecek. Bu haber bize bizden geliyor Hollywood Muhabiri.

Konular: Hızlı ve Öfkeli, Hobbes ve Shaw

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *