Herman Munster’ın tasarımı Rob Zombie tarafından Munsters için alay konusu oldu

Rob Zombie buna bir kez daha baktı Münster filmiBu sefer Hermann Munster’ın tasarımına bir göz atın. Bu yılın başlarında, Zombie’nin yeniden başlatılacağı bildirilmişti. canavarlar Yeni bir canlı aksiyon filmi ile. Haberin resmi olarak onaylanmasının ardından, zombi, son olarak Budapeşte’de çekim yeri arayışında olmak üzere, hayranlarını projenin ilerleyişi hakkında bilgilendirdi.

Son güncellemelerden biri canavarlar İlk bakışta Munster büyükbabasının peruğu görüldü. Zombiler şimdi, karakterin alnından yapılmış bir heykelin görüntülerini yayınlayarak Hermann Munster’a bir bakış attı ve orijinal koleksiyon gibi, Frankenstein’ın canavarını andırıyor. Hatta alnında aynı yara izini içeriyor, bu da Munster ailesinin klasik telekomda görünene çok benzeyeceğinin bir başka işareti.

İlgili: Canavarlar için tüm saçma yollar yapıldı, Rob Zombie planlarını paylaşıyor

Herman Munster, orijinal televizyon dizisinde merhum aktör Fred Gwynn tarafından canlandırıldı. Şu an itibariyle Zombies, bazı aktörlerin söylentilerini resmi olarak doğrulamadı, ancak Jeff Daniel Phillips’in yaklaşan yeniden lansmanda Herman’ı oynayacağı bildirildi. Phillips, yönetmenin son filmi de dahil olmak üzere zombi filmlerinde sıkça yer aldı. 3 Cehennemden, Yani potansiyel döküm mantıklı. Sheri Moon Zombie’nin de Herman’ın karısı Lily Munster’ı oynayacağı söyleniyor, ancak kocası Rob gibi, resmi olarak oyuncu kadrosundaysa sessiz kaldı.

Richard Brake ve Dan Roebuck, yanlarında ana aktörler olarak görünen söylentiler arasında. azaltılmış Jorge Garcia, yıldız, ancak rolleri açıklanmadı. Cassandra “Elvira” Peterson’ın da destekleyici bir rol oynadığı söyleniyor. Bu isimlerin hiçbiri şu ana kadar Zombies tarafından resmi olarak onaylanmadığı için bu her zaman değişebilir, ancak yapım öncesi çok hızlı olduğu için yakında daha fazla oyuncu bilgisi almayı umuyoruz. Bu haberin tamamı yılın ilk film raporundandı murphysmultiverse.com.

zombi soymak Ayrıca Herman ve Lily Munster gardırobunun gardırop tasarımının resimlerini yayınladı. Ayrıca Mockingbird Lane 1313 için orijinal tasarımları açıkladı ve House of Monsters’ı orijinal TV dizisine tam olarak benzeyecek şekilde inşa ettiğini gösterdi. O zamandan beri Mockingbird Lane’deki diğer evlerle birlikte bütün bir mahalleyi inşa etme planlarını açıkladı.

Zombilerin yeniden başlamasıyla ilgili herhangi bir detay paylaşılmadı ancak amacı, filmi orijinal seriye sadık kılmak gibi görünüyor. 1964 ve 1966 yılları arasında iki sezon ve 70 bölüm yayınlanan komedi dizisi, kurgusal Mockingbird Heights şehrinde yaşayan iyi huylu bir canavar ailesinin ev hayatını takip ediyor. Yıllar boyunca, çeşitli yeniden başlatmalar ve fanteziler oldu, ancak hayranlar özellikle zombilerden etkileniyor. canavarlar.

Henüz bir çıkış tarihi verilmemiş olsa da canavarlarFilmin NBCUniversal’ın Peacock yayın hizmetinde yayınlanacağına dair söylentiler, bir sinema gösterimiyle aynı zamana denk gelebilir. Bu arada Zombies, hayranlarını filmin ilerleyişi hakkında güncel tutmak için çok çalışıyor. Yılın bu haberi bize ulaşıyor Instagram’da Rob Zombie.

Konular: Canavarlar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *