IMAX Black Widow posteri yeni bir Spot TV ve Özellik ile geldi

Marvel IMAX’in piyasaya sürülmesi için yeni ve canlı bir poster Örümcek Şimdi serbest bırakıldı, yeni beyaz zırhı içinde titreyen süper kahramana bir göz attı. Geçenlerde duyuruldu ki Örümcek Ayrıca 22 dakikalık “Tam IMAX” gösterimi sunuyor ve tam IMAX ekranını kullanan ekrana 1.90:1 en boy oranı sunuyor, bu da film önümüzdeki ay ekrana döndüğünde izleyicileri cezbedecek.

Örümcek Natasha Romanov, geçmişiyle ilgili tehlikeli bir komplo ortaya çıktığında, ünlü ofisinin karanlık taraflarıyla yüzleşmek zorunda kalır. Onu alaşağı etmek için hiçbir şey yapmayacak bir gücün peşinden giden Natasha, bir casus olarak geçmişiyle ve intikamcı olmadan çok önce geride bıraktığı bozuk ilişkiyle yüzleşmek zorundadır. Örümcek Avengers’ın kurucularından birinin kökleri hakkında bilgi sağlar, hatta Budapeşte’deki ünlü bir görevin ayrıntılarını ortaya çıkarır.

İlgili: Black Widow’dan ilk tepkiler geliyor, bu MCU macerası beklemeye değer mi?

Son kez başrolü oynaması muhtemel olan Scarlett Johansson’a katılmak, Örümcek Yelena rolünde Florence Pogg, Alex/Kızıl Muhafız rolünde David Harber ve Melina rolünde Rachel Weiss gibi yardımcı rollerde yer alıyor. Romanov’a bir yeğen sağlayan ve aynı zamanda kırmızı odada bir kara dul olarak eğitilen Florence Pog’lu Yelena’ya çok fazla odaklanıldı. Yönetmen Kate Shortland, Romanov’un “teslim edeceğini” açıkladı. [Belova] Batum, “Bir Hikaye Anlatan Başka Bir Kadın” filminde, Natasha’nın ölümünden sonra Yelena’nın mantoyu üstlendiğini ve bunun da onun Marvel’in uçsuz bucaksız sinema dünyasına girmesine yol açabileceğini öne sürüyor.

Johansson, Pogg’un performansını överek, “Önünde güzel bir kariyer var… o çok özel bir karakter,” dedi. Johansson çok çabuk ekledi ama Örümcek sadece bir tane değil vay Onun yerini alacak ana hikaye. “Kesinlikle herkesin gitmek istediği ve bunun hakkında düşünmek istediği yer burası olsa bile – gelecek hakkında ne düşündükleri – film hiçbir zaman bunun altına bir çizgi çizmeye çalışıyormuş gibi hissetmedi.”

canlandıran Johansson Örümcek 2010’dan beri Demir Adam 2, O zamandan beri bu saatten sonra rolü geride bırakma konusundaki duygularından bahsetti. “Kesinlikle acı tatlı çünkü Marvel ailemi seviyorum” dedi. “Asla bunun bir parçası olmaya hazır olmayacağım. Onlar her zaman aile olacaklar. İçinde olmamak için asla hazır hissetmeyeceğim, çünkü onlarla kimin bir şeyler bildiğini bildiğimi hissediyorum? Belki bazılarında” farklı bir şekilde birlikte çalışma fırsatı.”

Geçen yılki birçok film gibi, Örümcek Küresel durumun ortasında büyük ekrana ulaşmaya çalışıyor. Birkaç gecikmeden sonra, Örümcek Şimdi ABD sinemalarında 9 Temmuz 2021’de Disney + Premier Access aracılığıyla vizyona girecek. Bu, Marvel MCU’nun dördüncü aşamasının ilk bölümü olacak. Bu bize pazarlama başkanı Walt Disney Studios’tan geliyor. Esad Ayaz.

Kara Dul Poster No. 1
Kara Dul Poster No. 2
Kara Dul Poster No. 3
Kara Dul Poster No. 4

Konular: Kara Dul

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *