JK Simmons’ın Orijinal Ekran Testi Test Ekranı Örümcek Adam dönmeden önce yeniden ortaya çıktı

Konu süper kahraman filmleri olduğunda hayranlar için oyuncu seçimi çok önemlidir. Hayranlar tanıdıkları ve sevdikleri karakterleri sayfanın dışında görmek isterler. Tony Stark rolündeki Robert Downey Jr. ve Deadpool rolündeki Ryan Reynolds gibi birçok büyük aktör. Sık sık gözden kaçırdığı şeylerden biri, hayattaki asıl işi Örümcek Adam’ı bir suçlu olarak resmetmek olan Daily Bugle’ın editörü Jay Jonah Jameson rolündeki JK Simmons. Bu karakter olarak Simmons performansı basitçe semboliktir ve şimdi bu performansın ilk aşamalarını gösteren bir videomuz var.

Simon ekran testini Jameson olarak gösteren yeni bir video çevrimiçi olarak yayınlandı. Bu gösterir ki JK Simmons Sam Raemi’nin satırlarındaki karakterlerin ilk satırlarını okuyun Örümcek Adam Personeline Örümcek Adam’ın fotoğraflarını çekmeleri için ilan vermelerini söylediği yer. Bu video bir süredir kullanılamıyor, ancak tekrar oynatılıyor. Bu performans çok daha yumuşak çünkü Simmons’ı mutlaka tamamlamamız gerekmiyor. Saçı, bıyığı veya purosu yok. Ancak, Simmons’ın bu karakteri canlandırırken sahip olduğu fikri açıkça gösteriyor.

İlgili: Örümcek Adam: Hiçbir şekilde sıcak oyuncak ev figürleri yeni siyah ve altın rengi takıma daha iyi bir görünüm kazandırmaz

Bu performansın hayranlar üzerinde büyük bir etkisi oldu çünkü birçok Simmons ondan Sam Raimi’nin üçlemesinde mutlak vurgu olarak bahseder. Filmlerin kalitesi sorgulanabilir olsa da, Simmons Jameson olarak üçleme boyunca mükemmel kaldı. Performansı ayrıca, Toby Maguire’ın ön ödeme almak istediğinde sergilediği sembolik kahkahası da dahil olmak üzere bir dizi davranış kalıbı yarattı. Ham ve agresif Jameson Simmons’a karşı yükselen Korkak Parker Maguire mükemmel.

Raimi üçlemesinden bir Örümcek Adam filminde Jameson’ın başka bir canlı performansını görmedik. Andrew Garfield’ın filmlerinde, Peter Parker Daily Bugle için bir fotoğrafçı olarak çalışmadı, bu yüzden Jameson hiç orada olmadı. Son görünüşü, yılın kredilendirilmesinden sonra bir sahnedeydi. Örümcek Adam: Evden uzakta Örümcek Adam Tom Holland’ın gerçek kimliğini gösteren Mysterio’yu tanıttığı yer.

Beri Örümcek Adam Üçlemede, Simmons hem canlı performanslarda hem de vokallerde öne çıkan diğer rolleri canlandırıyor. 2015 yılında Simmons, Whiplash için bir Akademi Ödülü kazandı ve burada Jameson’ı kendisine kıyasla sevgili yapan bir psikiyatrist davul öğretmeni oynadı. Birçok kişi onu Tenzin olarak tanıyor. Kerra Efsanesi Ve son zamanlarda, Simmons, Omni-Man olarak vokal çalışmasıyla övüldü. yenilmez. Rol aynı zamanda Omni-Man en zorlu karakteri olsa da, çok komik davranış kalıpları yarattı.

Simmons’ın Spiderman: No Way Home’da Jameson rolünü tekrar oynayacağı doğrulanmadı. Ancak MCU’da resmen yer aldığı için onu bu karakter olarak daha fazla kullanmaya devam edebiliriz. Bu sürüm Jameson’dan farklıdır ve gazetenin podcast ortamında dijitalleştirilmesini sağlar. Diğer filmlerden birkaç Spider-Man kötü adamı hakkında pek çok söylenti ile Simmons’ın her iki versiyonunu da Jameson olarak görebiliriz. eve yol yok Bu yıl Aralık ayında ilk kez düzenlenecek.

Titles: Örümcek-Adam: Eve dönüş yok, Örümcek-Adam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *