Jurassic World 3 Yönetmeni, orijinal Trio Jurassic Park’ın büyük roller oynayacağına söz veriyor

1993’te, Sam Neal’den Alan Grant’in ve Laura Dern’den Ellie Satler’ın muhteşemliğini hepimiz paylaştık. Jura Parkı Ve şimdiye kadarki en büyük dinozorların ekranda ilk kez görünmesine tanık oldu ve bazıları o zamandan beri tartıştı. Kaos teorisyeni Jeff Goldblum Ian Malcolm ile birlikte üç karakter, dinozorları dünyaya geri getirmenin yıkıcı etkilerini tahmin etmekle zevklerini birleştirdi. Şimdi Jurassic World: Dominance onların korkunç tahminlerine tanık olacak ve yazar/yönetmen Colin Truro, üç yıldızın da Jurassic Epic’in zirvesinin büyük bir parçası olacağını doğruladı.

ile bir röportajda konuşmak CinemaBlend Gelecek yaz filmin vizyona girmesinden bir yıl önce, Colin Truro “Onlar filmde harika karakterler. Bu normal bir karakter değil. Filmin tamamındalar, bu yüzden filmi ifşa etmeden pazarlamak zor olacağını düşünüyorum çünkü tüm filmin içindeler. rol” dedi. Chris ve Bryce da aynı derecede büyükler, bu yüzden aslında iki paralel çizginin çarpışana kadar birbirine yaklaşmasının hikayesi, yapabileceğim bir şey ve bu karakterlere en büyük saygıyı göstereceğim. onları birlikte bir maceraya atıyorlar ve onları sadece birlikte oturmaya zorlamakla kalmıyor, neler olduğu hakkında yorum yapmalarını istemiyorum, onun da orada olmasını istiyorum.

İlgili: Tüylü dinozor en son Jurassic dünyasında ortaya çıkıyor: Dominion Sneak Peek

Jeff Goldblum çok kapsamlı ama kısa ömürlü bir tanıtım kitabında göründüğünden beri Jurassic World: Yıkılmış KrallıkFragmanlarda tamamıyla görülen , hayranları için büyük bir hayal kırıklığı oldu. Ancak, 2020’de Sam Neill, Darren ve Goldblum’un İngiltere, Pinewood’daki Richard Attenborough Stüdyolarında sahne dışında bir Instagram gönderisini paylaştığında, onlara filmdeki rolleri için söz verildi. Egemenlik Bu kadar çöküş olmayacak.

Jurassic World: Hakimiyet Orijinal sürümü göreceksiniz Jura Parkı Üçlü onunla kesişiyor Jura Dünyası, Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard ile birlikte ana yıldızları hikayeye çekiyor. Onay, son kısmı vermede çok yardımcı olacaktır Jura Dünyası Üçleme, 2022’ye göre tarihin en büyük filmlerinden biri olmak için iyi bir çığlık. Jura Dünyası 2015 ve 2018’de 1,6 milyar dolardan fazla hasılat elde etti Düşmüş Krallık Bu rakamla 1.3 milyar dolar gelir elde etti.

Hayranlar bu fırsatın ilk filmini izleme fırsatı bulacak Egemenlik İki hafta içinde, IMAX ekranlarında F9’dan önceki beş dakikalık bir bölüm gösterildiğinde. Bazı insanları her zaman rahatsız eden şeylerden biri olarak düzeltilen klip, dinozorların gerçekten dünyayı dolaştığı ve bilimsel olarak daha doğru olan birçok dinozorun olduğu uzak geçmişe geri dönüyor. John Hammond tarafından parkı için yaratılanlardan. Girmeden önce bu uzun süre ile Jurassic World: HakimiyetSonunda geçmişin canavarlarının modern dünyaya bir kez daha ifşa edildiğini görmeden önce, yeni filmleri parçalamak ve Neil, Dern ve Goldblum’un rolleri hakkında daha ayrıntılı spekülasyon yapmak için bolca zaman var. gelen bu haber sinema harmanı.

Konular: Jurassic World 3, Jurassic Park

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *