Lucasfilm’de birkaç söylenti Star Wars animasyon filmi geliştiriliyor

Hayranların önerdiği yeni bir söylenti var Yıldız Savaşları Gelecekte animasyonun beklentileri yüksek olacak. Animasyon, uzun süredir puanın büyük bir parçasıydı, ancak bir kez gerçek bir sütun haline geldi Star Wars: Klon Savaşları 2008’de yayınlandı. Şimdi, bu heyecan verici yeni söylentiye inanılacaksa, Lucasfilm geliştirilmekte olan çeşitli projelerle animasyon dünyasına girmeye hazırlanıyor.

Bunun, Yıldız Savaşları tarihine kadar uzanan bir söylenti olduğu ve bu şekilde ele alınması gerektiği konusunda uyarmalıyız. Bahsedildiği gibi, Cinelix Baş Editörü Jordan Mason, kısa bir süre önce Disney + ‘da yayınlanan yeni bir animasyon dizisi olan Star Wars: The Bad Batch’in kısa bir özetini paylaşmak için Twitter’a gitti. Serinin ilk gösterisi 70 dakika uzunluğundaydı ve temelde kısa filme dönüştürdü. Mason, yazısının sonunda takipçilerine bir bilgi iddiasını bırakmaya ve aşağıdakileri ifade etmeye karar verdi.

İlgili: Star Wars Hepsi Bir Arada: Galaktik Starcruiser Oteli 2022’de Disney World’de açılıyor

“* Etrafa Bakıyor * Bildiğim kadarıyla, daha çok çalışıyorlar ve bir çift animasyon filmi üzerinde aktif olarak çalışıyorlar.”

Bunu bir anlığına hayal etmek istersek, çok mantıklı geliyor. Kesinlikle Lucasfilm’in Star Wars animasyonundaki ilk girişimi değil. Klon savaşları Hayranların hatırlayabileceği gibi, 2008’de bir uzun metrajlı filmle başladı. Büyük beğeni topladı ve gişede sadece 68 milyon dolar hasılat elde ederek dizinin en düşük hasılat yapan filmi oldu. Ne de olsa şov, yedi sezon süren ve bugüne kadar dünyanın en popüler hikaye anlatımı olmaya devam eden şov için bir sıçrama tahtasıydı. Ayrıca oldukça popüler olan Star Wars Rebels’ın da önünü açmıştır.

Star Wars: Bir Hikaye Okuma Disney tarafından duyurulan, Industrial Light & Magic ve Lucasfilm Animation tarafından Disney + için özel olarak üretilen bir animasyon filmidir. Duyuru sırasında, “Lucasfilm yeni hikayeler geliştirmeye devam ederken, animasyon ve görsel efektlerin kesişimi, keşfetmemiz için yeni fırsatlar yaratıyor.” En ikonik ikilimiz tarafından yönlendirilen yeni bir kahramanı tanıtıyor. Görev sadece onlar tarafından biliniyor. Ne ters gidebilir ki? “Film, R2-D2 ve C-3PO güdümlü yeni bir karakteri tanıtıyor. Başka animasyon yok Yıldız Savaşları Disney + filmleri artık duyuruldu. Büyük olasılıkla, bu yeni söylentide bahsedilen animasyonlu filmler tiyatro dağıtımı içindir ve yerel sinema kompleksinde büyük ekranda gösterilecektir.

Lucasfilm, animasyon kullanarak canlı çekimde çok tehlikeli olan ya da pratik olmayan fikirleri keşfedebilir. Warner Bros. kendileri için harika olan animasyon filmleri aracılığıyla DC Evrenindeki fikirleri düzenli olarak araştırıyor. Disney’in bunu Star Wars ile yapmaması için hiçbir sebep yok. Bu doğruysa, hala cevaplanması gereken birçok soru var.

İlk defa, bu sözde animasyon filmleri hangi hikayeleri içeriyor? Önceden bilinen karakterlerin yan ürünü olmaları mı gerekiyor? Yoksa tamamen bilinmeyen bir dünyaya mı girecekler? Disney + veya tiyatro anlamında nasıl yayınlanacakları da belirsiz. Ancak Vegas, muhtemelen güncel bir sürümü yayınlamayı tercih ediyor Mandalüri Baba Yıldız Savaşları Yeni bir hayat ve Disney + lansmanında büyük bir başarıya yardımcı olun. S Bir diğer uzun nokta da Jordan Mason’ın orijinal gönderisinde neden “filmler” sözcüğünden alıntı yaptığıdır. Öyleyse, yakında resmi bir şey duymayı umuyoruz. Daha fazla ayrıntı sunarak sizi kesinlikle yazımıza dahil edeceğiz. Gönderiyi buradan kendiniz kontrol edebilirsiniz Jordan Mason Heyecan.

Konular: Star Wars, Star Wars Day

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *