Mandalorian Sezon 3 Sezonu çekimlere başlamış olabilir

Her ne kadar 2. Bölüm Mandalüri İlk sezonun üzerinden bir yıldan az bir süre sonra, Yıldız Savaşları Hayranların Sezon 3 için normalden biraz daha uzun süre beklemesi gerekecek. Pedro Pascal (Dean Jarin – Mandalorian’ı canlandırıyor) HBO Max’in çekimlerine başladı bizim son, Hangisinin önceliği vardı Mandalüri. Ayrıca, sahne çoğu canlı oyun için kullanılır. Yıldız Savaşları için son projeler Boba Kader Kitabı, Bir aydan daha az bir süre önce çekimleri bitirdi.

Mandalüri 3. Sezon çekimlerinin devam ettiğini gösteren haberlerle hayranlar artık heyecanlanabilir. Amerikan Görüntü Yönetmeni Dergisi Mandalorian Sezon 3’ün yapım aşamasında olduğunu, ancak başka bir ayrıntı verilmediğini söyledi. Kaynak – On the Walls: Dizi Çekimleri için Sanal Prodüksiyon – American Cinematographers Association (ascmag.com)

İlgili: Demon Filoni, Star Wars aksiyon karakteri olarak ölümsüzleştirildi

Pedro Pascal şu ​​sıralar meşgul olsa da 3. sezona başlamak mantıklı. Canlı aksiyon Star Wars serisinin benzersiz doğası gereği, aynı anda yalnızca bir gösteriye sahip olabilir. Boba Kader Kitabı Çekimleri biten son gösteriydi ve artık sahne hazır olduğuna göre, Mandalüri Bu modeli takip etmek en bariz seçim gibi görünüyor. başka vakalar var Yıldız Savaşları Planlanmış şovlar (ve birkaçı başka yerlerde üretimde), ancak hiçbirine ilgili çıkış tarihleri ​​verilmedi, bu nedenle Sezon 3’ün öncelikli olduğu görülüyor.

Pedro Pascal karakterini canlandırmasına rağmen, Jon Favreau ve Dave Filoni’nin Pascal’ın yokluğunda film çekmesini sağlayan birçok faktör var. Her şeyden önce, Mandalüri Çoğu zaman kask takıyor, bu yüzden yüzü nadiren gösteriliyor. Aslında 1. Sezonda Pascal için farklı istasyonlar vardı çünkü onun başka adayları vardı. Bir diğer etken de bu oyunun Mandalourian seyahatinin yanı sıra başka hikayeler de anlatıyor gibi görünmesi. Bölüm 2, dizinin ilerlemesi için potansiyel olarak çok önemli bir karakter olabilecek Bo-Katan’ı tanıttı. Bunların hepsi spekülasyon, ancak 2. Sezonun finali kesinlikle pek çok hikayeyi çözmüyor.

Eğer Mandalüri 3. Sezon aslında çekiliyor, bu üçüncü bölüm Yıldız Savaşları Mevcut üretimde göster. Andor, 2020’den beri çekim yapıyor ve prodüksiyonun ne zaman biteceği konusunda henüz bir bilgi yok. Obi-Wan Kanobi, çekimlerinin ortasında yayınlanan ve birkaç aydır yapım aşamasında olan başka bir dizi. Hayır hayır Andora ve hayır Obi-Wan Kenobi Sahne özel olarak kullanılır Mandalüri Ve Baba Şişman Kitap İlk sezon için kullanıldı, bu nedenle üretim programını etkilemezler. Mandalüri Bölüm 3. Bu konuda daha fazla bilgi edindikçe sizi güncelleyeceğiz.

Sonbaharda başlayan ilk iki sezonun aksine, Mandalüri 3. Sezonun 2022’nin ortalarında yayınlanması bekleniyor. Boba Kader Kitabı Öncelik verildi, ancak Mando hayranları çok hayal kırıklığına uğramamalı. Birçok rapor, olayların ve karakterlerin بابا فت Doğrudan etkileyecek Mandalüri Bölüm 3. Aslında, Faro, birkaç gösterinin kaçınılmaz olarak önümüzdeki yıllarda büyük bir çapraz olaya yol açacağını üstü kapalı olarak belirtti. Eğer durum buysa, Baba Şişman Kitap (2021’in sonlarında piyasaya sürülecek olan) eğlenceli bir konum belirleyici görevi görecek Mandalüri. Her iki şov da yalnızca Disney + ‘dan yayınlanıyor.

Konular: Mandalüri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *