Maya Rudolph, tuhaf bir Disney kötü adamını oynayarak en çok eğlenmeye hazır

Primetime Emmy’nin iki kez kazananı Nedime Maya Rudolph Disney’in yakında çıkacak devam filminde kötü adam oynadığı konusundaki sessizliğini bozuyor Hüsrana uğramış. Oyuncu ve komedyen, kariyerinin başlarında kendisine sorulmuş olsaydı, kötü bir kişiyi oynamayı düşünmemiş olabileceğini, ancak şimdi pandomimin kötülüğünün tadını çıkarmak için sabırsızlandığını açıkladı.

15 yıl önceydi ve biri bana kötü bir adam olmak isteyip istemediğimi sorduysa, “Tanrım, bilmiyorum” gibi olabilirdim, ancak yıllar içinde yapılacak en ilginç şeyin “The Mesele şu ki, The Most’u oynamanız gerektiğinde. “

İlgili: Yout Nicole Brown ve Jima Mies, Disney Disillusioned’da Maya Rudolph’a katıldı +

Rudolph ayrıca yönetmen Adam Shankman’ın uzun zamandır beklenen role nasıl yaklaştığını da gösterdi. Büyülü Son olarak, yönetmenin rol için onu neden istediğini tam olarak bilmek bir mutluluk duygusuydu.

“Yaptıklarımın çoğunun kendi adına konuşabileceğini hissettiğim bir işte olmak güzel. Bu yüzden kim olduğumu ve ne yaptığımı açıklamama gerek yok.”

Maya Rudolph yine de yalnız olmayacak Kadın Yute yıldızı Nicole Brown ve Memnunum Star Jima Miss, üç kötü adamdan biri olarak ona katılmaya hazırlanıyor. Rolleri hakkında daha fazla ayrıntı şu anda bir sır olarak kalıyor, ancak Disney hikayelerinin merkezinde genellikle her iki tarafında minyatür bir madenci olan büyük bir kötü adam var ve bu burada doğru olabilir.

İlk olarak 2007’de yayınlandı Büyülü Klasik Disney filmlerinin ve eski prenseslerin hem bir haraç hem de taklidi olarak hizmet eder. Hikaye, Prenses Amy Adams’ın sevgili kötü üvey annesi tarafından annesinden atılmasıyla başlar. Gerçek dünyaya, özellikle New York şehrine taşınan Giselle, eve dönüş yolunu bulmak için şarkı söyleyen hayvanlardan ve diğer harikalardan yoksun olan gerçeklikte yolunu bulmalıdır. Ancak Giselle, bir avukat olan Robert (Patrick Dempsey) ile tanıştığında işler karışır ve karışır.

İçin plan ayrıntıları Hüsrana uğramış Aynı zamanda şu anda kilit altındalar, ancak hikayenin ilk filmin yayınlanmasından kısa bir süre sonra Robert’ın kızı Morgan ile daha yaşlı bir aktrisle yeniden yapıldığına inanılıyor.

Amy Adams, Patrick Dempsey, James Marsden ve Idina Home’un hepsi ilk oyunlarını tekrarladılar, Alan Menken ve Stephen Schwartz filmin şarkılarını yazmak için geri döndüler ve Menken puan topladı. Dempsey geçtiğimiz günlerde filmde ilk kez şarkı söyleyip dans edeceğini açıkladı. “Yönetmenle konuştum [Adam Shankman]. Hikaye gittikçe daha iyi hale geliyor. Disney’in devamı için “Harika oyuncular bir araya geliyor” dedi. “Ve müziği yakalıyorum, şarkı söylüyorum ve dans ediyorum. 14 yıldan sonra herkesle tekrar çalışmak gerçekten heyecan verici. Şimdi kaçmamız gerekiyor. İnsanları yapmak için o romantik komedilere ve müzikallere ihtiyacımız var” Haydi durgunluktan çıkalım içinde.”

Hüsrana uğramış Henüz yayınlanmadı, ancak yalnızca Disney + üzerinde mevcut. Bu bizden geliyor Çeşitlilik.

Konular: Enchanted 2, Enchanted

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *