Michael Kane, Wayne Diesel’in hızlı ailesine katılabilir

Birkaç gecikmeden sonra, Fast & Furious 9 sonunda benzini bitti ve hızla sinemalara yaklaşıyor ve şimdi, geri dönen yıldız Wayne Diesel, diziye kimi eklemek istediğini açıkladı: Biri Ama Michael Kane. Kime katılmak istediği soruldu Hızlı ve Öfkeli Diesel’in ailesi, Michael Kane’i çatışmaya sokma hayalinin gerçekleşebileceğini ve oyuncu kadrosunun heyecan verici oyuncu kadrosunun aksiyondaki bir sonraki bölümü tetikleyeceğini ima etti.

“Sanırım önümüzdeki sezon nereye gideceğimizi düşünürsem, Michael Kane? Belki bir yolunu buldum. Efsaneleri yeniden tasarlayabilir miyim yoksa efsanelere birkaç unsur ekleyebilir miyim? Helen Mirren ve Michael Kane ile oynayabilirim. Gelecekte bir şey tanıtabilirim. “

İlgili: Jason Statham, Hızlı ve Öfkeli için final için geri dönmeyi umuyor

Michael Kane’in dahil olup olmadığı konusunda belirsizliğini korusa da Diesel, “bir yol bulduğunu” söyledi, ancak kesinlikle saygın oyuncunun büyük, hızlı tempolu 10 kişilik gruba katılabileceğini ima ediyor. Karakterinizle (eğer her zaman bir karakterde oynarsa Hızlı ve Öfkeli Magdalen Shaw Helen Mirren ile bağlantılı olan dizi çok mantıklı ve Cain’in dolandırıcı, suikastçı ve casus olarak kapsamlı sinema deneyimi ile bu ödüllü oyuncu, aksiyon dizisi için en iyi seçim olabilir.

Diesel, geçmişte Judy Dench’in tuzağının da ilginç olacağını söyleyerek listeye saygın bir İngiliz yeteneğini eklemeyi ilk kez teklif etti. hızlı veKızgın Aile üyesi; “Harika olacağını düşünüyorum.”

F9 Vin Diesel’den Dom Toretto’ya katıldı ve şimdi Letty ve oğlu Little Brian ile internette sessiz bir hayat sürüyor. Elbette, tehlikenin her zaman barışçıl ufuklarında gizlendiğini biliyorlar ve bu sefer en sevdiklerini kurtarmak için bir tehdit varsa, tuzak geçmiş günahlarıyla yüzleşmekle tehdit edecek. Hızlı ve Öfkeli Aile, Dom’un eski düşmanı Şifreleme ile çalışan ve Dom’a karşı kişisel bir intikamcı olan ölümcül bir suikastçı olan küçük kardeşi Jakob’un önderlik ettiği hassas bir küresel komployu önlemek için yeniden bir araya gelmelidir.

Yönetmen Justin Lane, F9 Filmde Wayne Diesel, Michelle Rodriguez, Tires Gibson, Chris “Ludacris” Paul, Jordana Brewster, Natalie Emmanuel, Song Kang, Helen Mirren ve Charlize Theron rol alıyor. The Rock’ın yokluğunda, F9 Dom’un uzaktaki kardeşi Jakob Toretto’ya John Cena’yı ekleyerek WWE efsane kotasını doldurdu.

Van dizel Son zamanlarda bunu gösterdi F9 Dizinin başına dönüyor ve Dom’a bir ana hikaye anlatıyor. Aktör, “Dünyadaki herkes bu filmden heyecan duyuyor. Ama oy verme hakkına sahip olanlar için bu daha da özel,” diye açıkladı aktör. “Çünkü ilk filmi hatırlayabiliyorsanız, şimdi ilk filmden önce gitmek ve ilk filmi daha çok anlamak istiyorsunuz. Bu harika. Ben D & D’nin başıyım, bu yüzden asıl mesele gibi. aile üyeleri. “Bunu göreceğinizi düşünmediniz, aklınızı başınızdan alacak. Dom olmadan önce Dom nerede? Etkilendikleri kimlerdi? Hikaye açısından gerçekten zengin ve çok eğlenceli olurdu. . Bak. “

F9 Uzun süredir devam eden seriyi sona erdiren son üçlemenin ilk filmi olması bekleniyor. F9 Başlangıçta Nisan 2019’da dünya çapında piyasaya sürülmesi planlanmıştı, ancak birkaç kez ertelendi. Şimdi resmi olarak 19 Mayıs 2021’de Hong Kong, Güney Kore ve Tayvan’da dünya çapında yayınlanması planlanıyor ve 25 Haziran 2021’de Amerika Birleşik Devletleri’nde yayınlanması planlanıyor. Haftalık Eğlence.

Konular: Hızlı ve Öfkeli 10, Hızlı ve Öfkeli

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *