Mindy Calling, Velma, Scooby-Doo’nun olmadığı bir dünyada Doğu Asya’da bir bulmaca çözücüdür.

İkinci üye, neredesin? gelecekte değil İyi Görünüşe göre HBO Max üzerinde çalışan dizi. Şubat ayında bildirilmişti not defteri Mindy Colling, Mystery Inc. hakkında bir animasyon dizisi oluşturmak için WarnerMedia sponsorluğundaki Streamer ile birlikte çalışıyor. Velma Dinkley’di. Bu hikaye, popülerler için “yetişkin” kökenli bir hikaye olarak tanımlandı. اسکو بی دوو Karakterin yanı sıra, Calling’in yönetici prodüksiyona ek olarak Velma’nın sesini de seslendirdiği bulundu.

TV Kids Yaz Festivali’nde Warner Bros., Global Kids, Adults ve Great Classics Başkanı Tom Ascheim, konuyla ilgili daha fazla bilgi veriyor. İyi Dizi. Animasyon dizisinin daha olgun bir izleyici kitlesine yönelik olduğunu doğruladı ve Velma’yı bir Doğu Asya karakteri olarak hayal ettiğini gösterdi. Ascheim daha sonra sete “No Dog” bombasını attı ve yeniden başlatmanın dahil olmadığını belirtti. اسکو بی دوو Karakter olarak iyi veya kötü.

İlgili: Scooby-Doo Reunion Special Will Spoof Reunions CW’de Cast TV Reunions

“Çocuklarımız yok, Mandy Arama Velma adlı bir proje, çünkü Doğu Asya kökenli olsaydı ve farklı bir dünyada yaşasaydı Scooby-Do’nun nasıl olacağını hayal etmekten heyecan duyuyordu. Ve orijinal olarak HBO Max’te yayınlanan bu versiyonda köpekler ya da kamyonetler yok, ancak dört ana karakterimiz farklı bir mercekten geçiyor ve bence bu harika. Yaratıcılarımızın IP’mizle oynamasına izin vermek çok güçlüdür. “

Ascheim yorumları, Valma’nın insan arkadaşları Daphne Blake, Fred Jones ve Shaggy Rogers’ın dizinin bir parçası olacağını gösteriyor. Bu karakterlerde belirli bir değişiklik olup olmayacağı belli değil. Velma’nın karakteri göz önüne alındığında, gösteri bazı gizem çözme unsurları içeriyor gibi görünüyor, ancak franchise’ın olağan aile dostu görselleştirmesinden daha fazla bir yetişkin olabilir. Her durumda, Scooby-Doo veya sadece bir kamyonet olmadan Mystery, Inc. çetesini takip etmek garip görünüyor.

Bu, Scooby-Do’nun mutlaka her yere gittiği anlamına gelmez. En sevdiğimiz çizgi film köpeğimiz de burada kalacak. Yıllar boyunca TV şovlarının birkaç farklı versiyonundan sonra, Scoob son şovunda rol aldı. Scooby-Doo ve bil bakalım kim?, Mystery, Inc.’i özel ünlü özel konuklarla birleştiriyor. Geçen yıl, Scooby ve grup yeni filmde farklı tekrarlar oynadılar. !-Uzun vadeli bir franchise’ı yeniden başlatın.

CW eğleniyor اسکو بی دوو Ayrıca. Kısa süre önce, ağın adı verilen özel bir tatil geliştirdiği açıklandı. Scooby-Doo özel toplantısı Bu yıl TV’de yayınlanacak programlarla. Scooby, Velma ve diğerleri dahil olmak üzere karakter kırma ve deneyimlerinden bahsetme اسکو بی دوو Çizgi filmler, geçen yıl popüler hale gelen birçok aktör buluşmasında hile olarak özel bir oyundur.

Çıkış tarihi henüz eklenmedi İyi. Bu arada HBO Max, yeni görselleştirmeler de dahil olmak üzere yapım aşamasında olan birkaç animasyon projesine daha sahip. Gremlinler Ve Boondock’lar. Üçüncü Bölüm Harley Quinn Ayrıca geliştirme aşamasındadır. Yılın bu haberi bize ulaşıyor Mary Su.

Konular: Scooby Doo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *