Obi-Wan Kenobi serisinin çekimlerin başlangıcındaki ilk fotoğrafları dövmelere dönüşü tetikledi.

Kameralar nihayet yakında çıkacak Disney + serisinde gösterilmeye başladı. Obi-Wan Kenobi. Çekimlerden birkaç fotoğraf zaten sızdırıldı ve çok şey vermeseler de biraz çöl gezegeni Tatooine’den ve Tusken Raiders tarafından kargo hayvanları olarak kullanılan büyük yaratıklardan bir Bantha’dan bahsedebiliriz. Yıldız Savaşları Hayranlar, odak noktası olan bağımsız bir proje için uzun zamandır bekliyorlar. Obi-Wan Kenobi Puanlama ve sonunda gerçekleştiğini görmek çok heyecan verici.

Henüz Disney + hakkında çok az ayrıntı biliniyor Obi-Wan Kenobi Set, ama bildiğimiz şey şovun olaylarının 2005’in sonundan yaklaşık on yıl sonra gerçekleşeceği. Star Wars: Bölüm III – Sith’in İntikamı. Daha yaşlı, hiç şüphesiz yalnız olan, şimdi Tatooine’e sürülen ve Luke Skywalker’ı izleyen daha eski bir Obi-Wan seçkisiyle, bu dizi en büyük yarışmalardan biri. Yıldız Savaşları Obi-Wan, Lucasfilm başkanı Kathleen Kennedy’nin “yüzyılda geri dönüş” olarak tanımladığı Darth Vader’a karşı.

İlgili: Obi-Wan Kenobi serisi, önsözden daha gerçek hissettiriyor

Şimdiye kadar ortaya çıkan resmi detaylar, Hayden Christensen’in Darth Vader olarak geri döneceğini, Evan McGregor’a Obi-Wan Kenobi olarak katılacağını ve daha önceki raporlarda dizide O, koçunuz ve eski arkadaşınızı arayan Wieder’ın yer alacağını iddia etmişti. . Ayrıca, gösterinin uzunluğu nedeniyle bir dereceye kadar genç bir Luke Skywalker’ın dahil olacağına dair söylentiler var. Geçenlerde McGregor’a bu fikir sorulmuştu ve Koi’yi oynayan aktör “Bu çok mümkün. Bilmiyorum.” McGregor, olaylardaki aktörün çift arasında çarpışan başka bir elektrik ışığı vakasını kışkırttı. Obi-Wan Kenobi.

Dizi aynı zamanda dizinin en büyük eleştirilerinden biri olan yeşil perdenin yaygın kullanımı hakkında vaaz veriyor ve kısa süre önce alay edilen McGregor, gerçekliğin gösteriden çok daha gerçekçi olacağını göstererek çekimlerden gelen bu görüntülerle kanıtlandı. . “Proje veriyorlar [the virtual backgrounds] McGregor, “Bu devasa bir LED ekran” dedi. Obi-Wan Kenobi Öncü yeni StageCraft teknolojisini kullanacak Mandalüri. “Öyleyse, çöldeyseniz, çölün ortasında duruyorsunuz. Karın içindeyseniz, etrafınız karda. Ve bir savaş yıldızının kokpitindeyseniz, ben uzaydayım . Gerçekten daha gerçek olacak. “

Mandalüri Ve Saul’la iletişime geçsen iyi olur. Deborah Chu filmi yönetmeye hazırlanıyor Obi-Wan Kenobi Koleksiyon ayrıca mekandan bazı bilgiler sunuyor ve hikayenin basit bir önermeyle başladığını gösteriyor: “Sadece ciddi olmak güvenli değil.” Çekimlerin başlamasıyla birlikte, bu dizi hakkında daha fazlasını görmeyi ve duymayı bekleyebiliriz. Obi-Wan Kenobi Disney + ‘ın ilk kez 2022’de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu dizi birkaç diziden sadece biridir Yıldız Savaşları Aşağıdakiler dahil Disney + için tasarlanmış projeler Buba Yağ Kitabı, Ahsoka TanoVe üçüncü bölümü Mandalüri. Bu bize iyilik ediyor Kessel, Noah’ın yasadışı infazını gerçekleştirdi.

Konular: Obi-Wan Kenobi, Star Wars, Disney Plus, Akış

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *