Rock muhtemelen iki bölümde finale kalamayacak, hızlı ve sert

Disney ile orman yolculuğu Bir haftadan fazla bir süre içinde vizyona girecek olan Dwayne Johnson, tam reklam modunda ve bir macera filminin tanıtımını yapıyor. Ancak filmin heyecanına rağmen Johnson, filmdeki geleceği hakkında birçok soruyla karşı karşıya. Hızlı ve Öfkeli telif hakkı. Bu serinin birkaç ana yıldızıyla kötü bir üne sahipti ve F9’daki yokluğu dikkat çekiciydi.

Johnson, eski takım arkadaşlarını gölgede bırakmadan, sonunda Hızlı ve Öfkeli 10 veya 11. ile bir röportajda Hollywood MuhabiriJohnson, “Güldüm ve çok güldüm (Wayne Diesel’in Johnson’ın oyunculuğunu iyileştirmeye çalışmasına atıfta bulunarak),” dedi Johnson, “‘Hızlı 9’ için iyi dileklerim var ve onlar için Hızlı 10 ve Hızlı 11 ve geri kalanında en iyi dileklerim var. ‘Hızlı ve Öfkeli’ filmleri bensiz yapıyorlar.”

İlgili: Hızlı ve Öfkeli 10 ve 11 Ocak’ta geri filmler

F9 Bir ay önce sinemalarda gösterime girdi ve salgın standartları nedeniyle oldukça ilgi gördü. Gişede seleflerinin doruklarına ulaşmamış olsa da, F9 Dwayne Johnson’ın yokluğunda bile popüler bir film sunabileceğini kanıtladı. çekim yaparken kızgın kaderJohnson, Instagram’da yaptığı açıklamada, “Bazıları gerçek bir erkek gibi davranıp ayağa kalkarken, diğerleri yapmaz. Çok tavuk olmayanlar – yine de bu konuda bir şeyler yapabilirler” dedi. “Candy değerlendirir. Önümüzdeki Nisan ayında bu filmi izlediğinizde, Görünüşe göre bu sahnelerin bazılarında oynamıyorum ve kanım tamamen kaynıyor – haklısın.”

Johnson’ın franchise’dan ayrılmasına yol açan birçok dramanın ana nedeni buydu. Bu gönderide isim vermedi, ancak yıldızlar Tyrese Gibson ve Vin Diesel’in taraflar olduğu yoğun bir şekilde bildirildi. Dwayne Johnson ile hayal kırıklığına uğradım.

Ana tarafta görünmeyecek olsa da Hızlı ve Öfkeli Dwayne Johnson’ın Hobbes’un filmdeki rolünü tekrarlamak için onuncu veya onbirinci bölümlerde olduğu söyleniyor. Hobbes ve Shaw 2019 yılında vizyona giren Spinoff’un devam filmi gişede iyi bir performans sergiledi ve kesinlikle devamını garantiledi. Bu yan ürünün nedenlerinden biri Johnson ve Jason Statham’daki ekran kimyasıydı ve seyirci onu yedi. Ayrıca Johnson’a Hobbes karakterini ana karakterlerden herhangi biriyle etkileşime girmeden hayata geçirme yeteneği verdi. Hızlı ve Öfkeli Yıldızlar – özellikle Johnson’ı hayal kırıklığına uğratanlar. Tüm dramaları bir kenara bırakan Johnson, onları tebrik ederek bir sınıf eylemi olarak kaldı. F9Planlanan devam filmlerinde onlara iyi şanslar ve sağlık.

Dwayne Johnson şu anda Disney macera filmini tanıtıyor orman yolculuğuFilmde ayrıca Emily Blunt, Edgar Ramirez, Jack Whitehall, Jesse Plemmens ve Paul Giamatti yer alıyor. Bu film, ünlü Disneyland yolculuğunun bir uyarlamasıdır. Karayip Korsanları. Film sinemalarda gösterime girecek ve 30 Temmuz’da Disney + Premier Access üzerinden satışa sunulacak. Bu ilk haber paketleme.

Konular: Hızlı ve Öfkeli 10, Hızlı ve Öfkeli

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *