Ryan Reynolds, Philadelphia’nın Sunny Movie’yle Fantastic Four’u yeniden başlatmak istiyor

ددپول Yıldız Ryan Reynolds bir tane istiyor Dört Fantastik Sürekli güneşli Philadelphia filminin bir süper kahraman ailesi olarak oynadığı bir film. Aktörün kaydedilen şakalarından birinde Reynolds, yaklaşan çizgi roman devamı için tüm planlarını ve finansal desteğini belirtti. Deadpool 3, Kendi kendine üretilen yerine dağıtıldı Dört Fantastik / Philadelphia’da her zaman güneşli Büyük örgü rüyalar gerçek oldu

“Ryan yeni bir arkadaş edindi. Arkadaşlığın başlarında çok heyecanlanıyor, bu yüzden # Deadpool3’ün tüm kaynaklarını bu # fantastik Dörtlüsü yapmaya yönlendirdi. Üzgünüm deadpoolmovie!”

İlgili: Philadelphia’daki Blackface filminde, İngiltere, Netflix’ten her zaman güneşli geliyor

Ryan Reynolds ve Philadelphia’da her zaman güneşli Star Rob McElhenney geçtiğimiz günlerde Wrexham milli futbol takımını devralmak için güçlerini birleştirdi ve çiftin takımı 2.78 milyon dolara satın aldığı söyleniyor. Görünüşe göre bu Reynolds, McElhaney ve ekibinin dört harika fantazi yaptığına inanmasına neden oldu ve bu fikirle sunulan Photoshop fotoğrafını yargılamakta haksız değil.

Geçen yılki Disney Yatırımcı Günü etkinliğinde nihayet bir Dört Fantastik Yeniden başlatın, onaylayın Örümcek Adam: Evden uzakta Yönetmen Jon Watts, inanılmaz derecede güçlü Marvel ailesini MCU’ya getirecek film üzerinde çalışıyor. Marvel Studios’un bu ikonik süper kahramanları MCU’ya mı yoksa oynamayı planladıkları insanlara mı getirmeyi planladığına dair henüz bir açıklama yapılmadı, ancak Glenn Horton’un Doctor Doom rolünde ve Danny DeVito’nun İşe yarayan tek şey rolünde olduğu hakkında bir söz yok.

Marvel’ın yönettiği The Amazing Four ve X-Men gibi isimlerle Marvel Studios direktörü Kevin Fige, bu karakterleri MCU listesine eklemek için sabırsızlandığını gösterdi. Figg, tüm karakterler için “Gerçek şu ki, hepsi için heyecanlıyım. Heyecanlıyım ve bildiğiniz sadece markanızın isimleri değil – bu belgelerde yüzlerce isim var” dedi. Marvel artık büyük ve küçük ekranlarda kullanılabilir. “Ve Marvel’ın şu anda tüm karakterlere olabildiğince yakın olması, Marvel’da neredeyse 20 yıldır hayalini kurduğum bir şey. Ve bu çok heyecan verici.”

Nedeniyle Deadpool 3Ve varsayarsak Ryan Reynolds Şaka yapıyor, Merck ağzı ile beğenilere katılıyor Örümcek Adam Ve Dr. Strange Marvel film dünyasında Walt Disney Company 21st Century Fox’u satın almak istiyor. Figg o zamandan beri hayranlarına karakterin aynı cümleyi koruyacağına dair güvence verdi: “R derecelendirildi ve şu anda bir senaryo üzerinde çalışıyoruz ve Ryan şu anda bir senaryoyu denetliyor … Durum böyle olmayacak [filming] bu yıl. Ryan çok meşgul, çok başarılı bir oyuncu. Daha önce duyurduğumuz birkaç şeyimiz var ve şimdi bunları inşa etmemiz gerekiyor, ancak başlamak ilginç. Yine, MCU’da çok farklı bir karakter ve Ryan doğanın bir gücü, bu karakteri canlandırdığını görmek çok ilginç. “

Deadpool 3 Tabii ki, Ryan Reynolds baş karakter olarak geri döndü ve kendisi tarafından yazılıyor. Hamburger Bob Wendy Molinux ve Lizzie Molinux-Luglin. Bu bizden geliyor Maksimum efor. Bu haberin kaynağı ComicBook.com.

Konular: Philadelphia’da her zaman güneşli, Four Fantastic, Deadpool 3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *