Sezon 2 Witcher’ın teaser fragmanı geldi

Uzun zaman oldu ama bir haber Cadı Geeked Netflix nihayet bu hafta geldi ve gösterinin hayranları için çifte darbe oldu. İlk olarak on ikinci ve on ikinci sezonlar ile beklenen yeni bölümlerin ikinci bölümü yayınlandı. Bunu, günün erken saatlerinde yayınlanan garip tarihin teyidi izledi. 9 Temmuz Netflix, “Bring the World” için CD Projekt Red ile işbirliği yapıyor Cadı Eve git. ”Bütün on beş saniye sürdü Cadı Son birkaç saattir Twitter’ı dolduran hayranlar akıllarını tamamen kaybetti.

Her şeyden önce, teaser ile ilgilenelim. Altyazılarla birlikte, çok kısa teaser “Fate, Sintra Cub’s Lion in Season 2’de” ve “No More Lost in the Jungle. Meet Siri”, birkaç saniye içinde sahneden sahneye dönen çok kısa bir teaser. Şüphesiz birkaç saat daha durdurulacak ve dizinin hayranları tarafından dağılacak, Siri’nin gelişini gösteren, Freya Allan dizisinin oyuncusu bu dizide.

İlgili: Witcher gizemli çıkış tarihini rahatsız ediyor, ama ne için?

Bu koleksiyonu sevmeyenler için Siri, Pauta ve Danny’nin kızı ve Kraliçe Calante’nin torunu olan tek Prenses Sintra idi. Geralt, Danny’nin Danny’yi lanetlemesine yardım ettikten sonra Danny, Wicher’ın ne ödül istediğini sordu ve Geralt sürpriz kuralı açıkladı, çünkü Pauta Siri’nin hamile olduğu ortaya çıktı, ancak Danny’den habersizdi. Yani çok az tarih var.

Dizi hakkında daha fazla bilgi vermeyen, açıkçası pek çok kişiyi hayal kırıklığına uğratacak küçük bir can sıkıcı klibin ardından biraz daha beklenmedik bir şekilde takip ettiler. Günün erken saatlerinde Netflix ve Netflix arasında garip bir tweet koleksiyonunun geldiğini duyduk. CadıOyunun resmi hesabı 9 Temmuz’u gizemli bir sürpriz olarak belirlemiş görünüyor ancak kimse ne olduğunu bilmiyor. Geeked Week hayranları için günün ikinci açılışı, büyük bir sanal etkinlikle oylamayı kutlamak için özel bir gün olan 9 Temmuz olarak açıklandı.

gelen Cadı“The Witcher dünyasını evlerinize getirmek için WitcherNetflix ile ortaklık kurduk! 9 Temmuz’da megaskoplarınızı güçlendirin ve destansı bir çevrimiçi franchise kutlaması olan #WitcherCon için bize katılın!” Bu, Netflix’in şu anda “gümüş ve çelikten daha güçlü bir çift: Netflix ve CDPROJEKTRED, Witcher ailemizi kutlamaktan ve 9 Temmuz’da size ilk #WitcherCon’u getirmekten çok mutlu!” açıklamasına ek olarak önümüzdeki haftalarda daha fazla bilgi için! #haftanın günleri”

Hayranlar tarafından beklenmediği açıktı ve her iki gönderiye de çok sayıda emoji ve ünlü davranış kalıpları ile gruplarda yanıt verecekleri açıktı. Tam olarak ne olacak, ilk “Witchercon” öğrenmek için biraz daha beklememiz gereken bir şey, ancak şimdilik duyuru, bekleyen grupların bugün dizinin tam bir önizlemesini aldıklarını unutturmuş gibi görünüyor. .Yapmadılar.

Konular: Sihirbaz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *