Stephen Chiudo’ya göre Syfy’nin uzay filmindeki klon katili neden gerçekleşmedi?

Klasik Chiodo Brothers korku komedisinin (Steven, Charles ve Edward) planlanan devamı hakkında yıllardır söylentiler var. Katil Klowns Açık HavadaBir 2012 sürümünden ve hatta Klowns tabanlı bir TV dizisinden söz edildi, ancak kısa süre sonra bunun olmayacağı anlaşıldı ve çoğu fikirden vazgeçti.

Ancak, SYFY’nin yeni filmler yapmak için lisans hazırladığı açıklandığında Omid’in 2018 yılında yeniden canlandığı görülüyordu. Katil Klowns Açık Havada Ve 80’lerin kült korku komedisi Stephen Herc eleştirmenler (1986)

İlgili: Outer Space 2’den Killer Klowns Netflix’te konuşuyor

O zamandan beri orada eleştirmenler Başlığın altında yeniden başlatın Eleştirmenler saldırıyor! 2019’da farklı bir incelemeden geçen ve kamuoyuna duyurulan, ancak yine de uzun bir Killer Klowns devam filmi belirtisi yoktu. son günlerde, Steven Nails Radio Slacher podcast’ine çıktı ve bu programlara ne olduğunu anlattı. SYFY anlaşması ve önerilen devam filmi hakkında konuştuğunda, şirket ile çalışmaya pek ilgi göstermedi çünkü bunun bir varlık olarak Killer Klowns için çok değerli olacağına inanıyordu.

“Bir anlaşma yapıldı … MGM maaşları kontrol ediyor … ve SYFY’ye gittiler. Critters yaptılar ve nasıl sonuçlandığını gördünüz. Ama Klowns’u iki milyona çalıştırmak istediler [dollars]. Ve bunu yapmak istemiyoruz … 1980’lerde iki milyona yaptık. Yani bunu yapmak istemedik. Ve MGM bile bunu yapmak istemedi … Bu küçük paraya kaydolmaktan daha değerli olduğunu söylediler. “

Kardeşlerin franchise sahibini nereye götürebilecekleri konusunda pek çok yaratıcı fikirleri olduğu aşikar, ancak şu an itibariyle ürünü almaya devam ediyorlar.

“Bütün bu uzun üçlememiz var – üç bölümden oluşan üçleme dediğimiz şey, çünkü orijinali içeriyor – Kabil için bir TV dizisi. [or] akım. Ve ilk saldırıdan sonra hayatlarını paramparça eden tüm karakterlerin maceralarını takip ediyor. Bu harika bir mini dizi olacak. Bu yüzden sürekli ilgilenen kişilere satıyoruz. “

Ana film, sirk palyaçosuna dönüşmüş gibi görünen bir grup psikotik uzaylının hikayesidir. Küçük bir kasabaya iniyorlar ve insanları yemek için tutuklayıp öldürmeye çalışıyorlar. Bu, tipik olarak özel efekt sanatçısı olarak hareket eden Chiodo kardeşler tarafından yazılan ve yönetilen tek film ve perde arkası filmler eleştirmenler، Aptal Ernest korkmuştu, Ve ABD Takımı: Dünya Polisi.

Özel efektleri işe yarıyor Katil Klowns uzaydanKauçuk kostümler ve tuhaf makyaj gibi çeşitli pratik efektleriyle eleştirmenler tarafından beğenildi ve gişede fazla ilgi görmemesine rağmen, film o zamandan beri bir kült klasiği oldu. Ancak Stephen, önerilen devam filminin gerçekleştiği gelişimsel cehennemden sorumlu olanın büyük gişe başarısızlığı olduğunu düşünüyor.

“… Ve 1988’den beri bu filmin devam filmini takip etmeye çalışıyoruz. Ve Hollywood sadece korkunç bir araba. Çok fazla gişeye sahip değildi … ve devam filmini yapmak istediğinizde “Mezhep filmlerini yatırım olarak görmüyorlar” gibi görünüyor.

Görünüşe göre hayranlar şimdilik sabırlı olmalı ve önceki oyunla ilgili en iyi şeyleri ummalı Klon katili uzaydan üç boyutlu olarak geri döner. Orijinal sürümü DVD’de tekrar izleyebilir veya Amazon Prime’dan kiralayabilirsiniz. Bu haberden slasherradio.com.

Titles: Killer Klowns 2, Killer Klowns from Outer Space

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *