Stranger Things 4. Sezon Set Fotoğrafları, Millie Bobby Brown için on bir acil durumu tetikliyor

Karakterlerine yetişmek için Indiana, Hawkins’e yaptığımız son geziden bu yana yıllar geçmiş gibi görünüyor. Tuhaf şeylerAncak merakla beklenen dördüncü sezonun başlamasıyla birlikte Upside Down’a bir yolculuğa çıkmaya neredeyse hazırız. Arsa ve ne bekleneceği hakkında çok az resmi bilgi yayınlanmış olsa da, yeni koleksiyondan bazı fotoğraflar, gruplardan en az biri için hasar süresinin mevcut olduğunu gösteriyor. Görüntülerin arka planı net olmasa da önümüzdeki sezon için akılda tutulması gereken pek çok şey var. Olası spoiler hakkında daha fazla bilgi edinin.

İlk olarak şurada görünen fotoğrafları ayarlayın: dijital casusluk gösteriyor gibi görünüyor Millie Bobby Brown Karaktere dramatik görünen sahnelerde, yüzü oksijen maskesiyle kapatılan on bir kişi ambulansla sedyeye alındı. Eleven her zaman bu ana bölümde rol alsa da bu, dizinin kahramanının onu çok fazla ısırmak üzere olduğunun bir işaretidir. Fotoğrafın arka planı olmamasına rağmen, ister güncel bir hikaye ister bir flashback parçası olsun, yeni bölümler nihayet yayınlandıklarında kaos görebileceğimizin kesin bir işareti ve biz ortak bir dramayız.

İlgili: Stranger Things 4. Sezon Yeni aktörler ve karakterler ortaya çıktı

Diğer fotoğraflar, Hawkins’te bir ordu fazlası deposunu içeriyor, sakinleri savaş için silah satın alıyor … bir şey. Son sezonun şehrin çoğu yerinde ölüm ve yıkıma neden olduğu düşünüldüğünde, gelecekte bu sefer neler olabileceğini tahmin etmek zor. Başka bir görüntü, polis ve silahlı muhafızlarla çevrili, yıkılan bir binanın enkazı üzerinde çalışan kazıcıları gösteriyor. Bunun başka bir canavar saldırısının sonucu mu yoksa Onbir Yara ile mi ilgili olabileceği, öğrenmek için beklememiz gerekiyor, ancak üretim ilerledikçe, şu anda alabildiğimiz her şeyi elde edebiliriz.

Şu ana kadar şirket için yeni macera zamanı hakkında resmi bir açıklama yapılmadı. Tuhaf şeyler Gruplar Netflix’e girecek, ancak prodüksiyon programına göre, şimdi Covid19 gecikmeleri geçtiğine göre en az 2022 ortası olması muhtemel. Netflix’in yıldız gözbebeği ekranımıza gelmeden önce mümkün olduğunca çok ses çıkarmak istediğinden eminim. Bu arada, Mindflayer’daki favori katillerimizle sayfayı paylaşırken görmeyi umduğumuz yeni seriye yeni katılanlar hakkında son zamanlarda söylentiler var.

Kadroya Millie Bobby Brown, Finn Wolfhardt, David Harber ve Winona Ryder’a katılan Amibeth McNalty, Miles Troit, Regina Ting Chen ve Grever Van Dine eklendi. hakkında birçok söylenti varken Tuhaf şeyler Dünya genişliyor ve Bölüm 3’ün son bölümlerinde önerildiği gibi bu eylemlerin bazıları şehir dışında gerçekleşebilirken, hikaye yeni bölümlerin büyük bir bölümünde hala Hawkins’e geri dönüyor. Bunların gelmesini beklerken, her zaman başlangıca geri dönebilir ve şu anda Netflix’te yayınlanmakta olan bir ile üç arasındaki bölümlerle hikayeyi yeniden yaşayabiliriz.

Konular: Garip şeyler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *