Ted Prequel serisi, Seth McFarlane ile Peacock üzerinde çalışıyor

ted Küçük ekrana geçiyor. Her ikisini de yazan ve yöneten Seth McFarlane ted Filmler, kaba bir oyuncak ayıyı ifade etmenin yanı sıra, NBCUniversal’dan Peacock ile bir canlı aksiyon TV dizisi için anlaşmaya vardı. Diziye 10 doğrudan bölüm sipariş etmek, yaratıcı yola rehberlik etmek ve animasyon karakterinin eşsiz sesini sağlamak, McFarlane’i aynı kapasiteye geri getirdi.

THR karşılığında T serisi, NBCUniversal Entertainment Content başkanı Susan Rooner’ın MacFarlane ile yaptığı bir tanıtım görüşmesi sırasında bu fikri ortaya atmasından sonra başladı. McFarlane, belki de karakterin kökeninde keşfedilmemiş birçok yer olduğunu hissederek, başlangıç ​​kavramını önerdi. Görevden ayrıldıktan sonra ne yapacağı şu anda bilinmiyor, ancak zamanlamadaki bir değişiklik, Mark Wahlberg’in olaya karışmış olabileceğini gösteriyor.

İlgili: Ted 3’ü hiç alacak mıyız?

Roner yaptığı açıklamada, “Seth’in bir fandom yaratma konusunda süper güçleri var ve Ted, yeterince alamadığımız popüler karakterler yaratma yeteneğinin parlak bir örneği.” Dedi. “Bu projeyi ağzı bozuk bir kukla ayı görme fırsatına sahip olan tavus kuşu izleyicilerine sunduğumuz için çok şanslıyız.”

Universal Cable Productions’tan Beatrice Springburn, “Yıllar içinde komedi dehası ve bu yeniden hayal gücüyle Seth,” diye ekledi. ted Mirası devam ettiriyor. Peacock serisi, klasik filmlerin hayallerini ve eğlencelerini aynı şekilde gerçekleştirirken, sevilen oyuncak ayı ve ailesinin maceralarına ve geçmişine daha fazla dalacak. “

Seth McFarlane için komut dosyası ted Dizi. Ayrıca, bulanık kapılar başkanı Erica Huggins ile baş yapımcı olarak bağlantılıdır. Bu proje, Universal Pictures ve MRC Television arasında ortak bir yapımdır. Universal orijinal sürümü dağıttı ted 2012’de, yerleşik IP’nin bir devamı veya uyarlaması olmadan tüm zamanların en yüksek hasılat yapan büyük komedisi oldu. Devam filmi ile birlikte, 2015 2, Bu filmler dünya çapında 750 milyon dolardan fazla kazandı.

“MRC, dünyamız genişlerken UCP ve Peacock ile çalışmaktan çok heyecanlı. ted, Televizyondaki film grubumuzdan kaynaklanan. Seth ile uzun bir ilişkimiz var ve onun görüşlerini dünya çapındaki birçok hayrana ve yeni izleyicilere sunmak için sabırsızlanıyoruz. “

ted McFarlane’in ilk yönüydü. Bostonlu John Bennett (Mark Wahlberg) ve en iyi arkadaşı Ted (McFarlane), çocukluk hayaliyle yeniden canlanan bir oyuncak ayıyı takip ediyor. Ted büyüyüp John’un sahibi olurken, John’un kız arkadaşı Laurie (Mila Kunis) ile gelişen ilişkisine pek de onay vermez. Devamında, Ted vatandaşlık haklarının bir kişi olarak tanınması için savaşır. Wahlberg ve McFarlane, Amanda Seyfried, Giovanni Ribisi ve Morgan Freeman’ın başrollerini paylaştığı geri döndü.

ne zaman belli değil Ted: Seri MacFarlane şu anda bilim kurgu komedi dizisinin üçüncü sezonuna odaklandığı için prodüksiyona geliyor Orville. Yılın bu haberi bize ulaşıyor Hollywood Muhabiri.

Konular: Ted, Ted 2, Ted 3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *