Temmuz’daki Canavarlar İş başında fragmanı Mike ve Sally’yi geri itiyor

2001’de ilk tanıştığımız o kadar da korkunç olmayan canavarlar Sully ve Mike’ı yakalamanın neredeyse zamanı geldi. Canavarlar inc, Yeni Disney + devamı olarak Canavarlar iş başında 2 Temmuz’da işletim sistemine girer. Bugün, orijinal Pixar filminin olaylarını takip eden gösterinin tam galasını gördük, en iyi tomurcukların şirketlerini kahkaha enerjisi için çığlık attığını gördük.

Serinin varsayılanı, yeni karakter Tylor Tuskmon’un gelişidir. Canavarlar inc. “Korkunç” olarak işe alındığı bahanesiyle, sadece bu şirketi bulmak farklı bir yön aldı. Bu, Mike ve Sally’nin ana karakterlerini vurgulasa da, ikisinin hayranları Billy Crystal ve John Goodman Ses çiftleri hala denemelerin ayrılmaz bir parçası ve oy kullanan hayranlar için yepyeni bir canavar setinin hikayeleri etrafında dönüyor.

İlgili: Mindy Calling Disney + serisine girdiğinde işyerindeki yeni canavar karakterlerinin görüntüleri

Billy Kristal Canavarlar’a yeni katılan John Goodman, Ben Feldman, Henry Winkler, Lucas Neff, Mindy Kaling, Stephen Stanton, John Ratzenberger, Jennifer Tilly ve Bob Peterson dahil olmak üzere kadronun geri kalanına katıldı. Dizi ilk olarak Disney tarafından 2019 yılında, Disney+ platformunun lansmanından önce duyurulmuştu ve iki yıllık bir bekleyişin ardından nihayet görüyoruz. Canavarlar iş başında Birçok Disney film serisinden birinden ayrılan en son seridir ve sonuncusu olmaktan çok uzaktır.

İnanması güç olsa da, Canavarlar iş başında Bu, Disney Pixar için yalnızca ikinci uzun biçimli televizyon eylemi ve önceki sürümü. Oyuncak Hikayesi döndürme Yıldız Komutanlığının Buzz Işıkyılı. Disney’in akış platformundan en iyi şekilde yararlanmak istediği ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla seçenek olduğu göz önüne alındığında, önümüzdeki yıllarda daha fazlasını göreceğimize şüphe yok.

İndirim dizileri, Canavarlar inc Pixar tarafından yayınlanan üçüncü büyük filmdi. İlk ikisinin başarısı göz önüne alındığında Oyuncak Hikayesi Filmler ve Bir böceğin hayatıFilm bir anda hit oldu ve dünya çapında 577 milyon dolar hasılat elde ederek o zamanın en büyük filmi oldu. Çizgi roman devleri Crystal ve Goodman’dan oluşan ekip, Steve Bosmi ve James Caborn’un beğenileriyle birlikte seyirciyi kızdırdı ve bir prequel yapılmasına yol açtı. canavarlar Üniversitesi 2013 yılında, Mick ve Sally’nin en iyi arkadaş olmadan önce üniversiteye gitmelerinin hikayesi olan Prelude, orijinal filmi 743 milyon dolardan fazla hasılat elde ederek kazandı.

Canavarlar iş başında Şimdi Mike ve Sally’nin dünyasını filmlerin ötesine genişletmek, hayranlara yeni ve heyecan verici bir şeyler getirmek ve bu arada yepyeni bir izleyici kitlesi kazanmak istiyor. Dizi, 2 Temmuz’da Disney+ aboneleri için yayınlanmaya başlayacak ve ileride bir ön izleme varsa kesinlikle beklemeye değerdi.

Konular: Canavarlar A.Ş. 3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *