The Guardians of the Galaxy oyun fragmanı James Gann’den ilginç bir tepki aldı

Geri kalanlarla birlikte, James Gann, Marvel’in Galaksinin Koruyucuları’nın fragmanına ilk kez baktı ve hemen ilk yorumlarını Twitter’da paylaştı. Eve dönen yönetmen Muhafızlar Üçüncü film için bir koleksiyon MCU, Fragmanın bir bağlantısını gönderdi, “Haha. Çok güzel. DraxsquareEnix’in sakladığı bu ünlü şey hakkında oynamak ve daha fazlasını öğrenmek için sabırsızlanıyorum.” Bay Gann’e çimenliğinde meydan okumayı hiç düşünmemiş olsak da, “Lama şeyini” elinde tutanın Groot olduğunu belirtmek gerekir.

Bu, tamamen Marvel Heroes grubuna adanan ilk oyundur. Muhafızlar olarak galaksinin gardiyanları 2014 yılında 2. aşamada Marvel Sinematik Dünyası. Bu, Star Lord, Rocket, Gamora, Drax ve Groot’un sabit ekiplerinin birlikte sürmek için gemide olduğu anlamına geliyor ve teaser teaser’ın gösterdiği gibi, Nebula, Mantis, Lady Hellbender, Blood Brothers ve hatta Cosmo’yu da dahil edebiliriz. . Görünüm. Sonuç olarak, bu dünyada kozmik bir maceraya zemin hazırlıyor. Muhafızlar.

İlgili: Marvel’s What If …? Gamora Tony Stark’ı Avlarken

süre James Gunn İçeri girmek için kafası karışmış gibi görünüyor ve tweet’leri kesinlikle oyuna, onsuz olacaklardan daha fazla dikkat çekecek. Yenilmezler Ondan önce sinemaseverlerin hazırlaması gereken şeyler var. Groot ve Rocket onlara çok benziyor gibi görünse de MCU Arkadaşlar, diğer karakterler biraz farklı. Star Lord’da kimse Chris Pratt’e benzemiyor, karakteri spora başlamak için sarı saçlı ve bu nedenle Gamora ve Drax ile Zoe Saldana veya Dave Bautista gibi bir şey görülmüyor. Aslında bu karakterlerin tasarımı bile film dizilerinde göründüklerinden oldukça farklı.

Unutulmamalıdır ki karakterlerin MCU versiyonları oyunların görselleştirilmesini kurabilen tek versiyonlar değil, bu seri ile bağlantılı göründüğünde son versiyonlarda olduğu gibi. Yenilmezler Artık tanınan karakterlerin gerekli hakları kazanması için biraz daha çaba sarf etmesi bekleniyor, bu versiyonu beklememek elde değil. Sonuçta, onunla yapıldı Hayalet Avcıları Ve bunlar hayranlar için çok etkileyici. Ama öyle ve öyle görünüyor ki amaç her zaman orijinal çizgi romanlar ile filmin görselleri arasında bir yerde olmaktı.

GOTG oyununun resmi

Edios’tan Marie Demarrell bir röportajda, “Eh, hiçbir şeyi mahvetmek istemiyorum. Ben sinemaya gitmek istemeyen ve gitmeden önce ne göreceğimi bilen bir insanım” dedi. Çizgi Roman.com. “Ama Mantis’in tüm oyundaki en sevdiğim karakter olduğunu söylüyorum. Mantis’i filmlerden bilirsiniz ama kendinizi resimli kitaplara kaptırırsanız Mantis’in tamamen farklı bir yorumunu görürsünüz. Bence bu benzersiz, bu yüzden orada gerçekten söyleyeceğimiz şey bu ve sizi bunun dışında bırakacağım.

İle Marvel Galaksisinin Koruyucuları 26 Ekim’de mağazalara giren oyun tutkunları, bağımsız kahramanlarını görmeyi bekleyenlerden çok daha azını bekliyor. MCU Bu özellik, Mayıs 2023’te kullanıma sunulacaktır, ancak en azından Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü Önümüzdeki yıla kadar bu açığı kapatmak.

Titles: Galaksinin Koruyuculari, video oyunlar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *