Uncharted film: çıkış tarihi, arsa, karakterler

PlayStation tabanlı franchise hayranları kayıtlı değil Bir süredir film uyarlaması hayali kuruyordum. Son olarak, birçok spekülasyondan sonra Sony, 2009 yılında Columbia Pictures tarafından yönetilen bir film çekeceğini duyurdu. Film başladıktan sonra video oyunu serisinin hayranları arasında ivme ve heyecan kazanıyor. Film hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şey:

Bunun yıldızı kim olacak? kayıtlı değil?

Örümcek Adam Tom Holland’ın yıldızı, Nathan Drake filminin ana karakterini canlandırıyor. Ted, TransformatörlerVe AtıcıAktör Mark Wahlberg, Drake’in yardımcı antrenörü olarak Visor Sullivan’ı oynuyor. Sophia Ali, Chloe Fraser’ı canlandırırken, Antonio Banderas’ın rolde olduğu söyleniyor. Sophia Ali dizideki rolleri nedeniyle Gray’in Anatomisi، Doğruluk mu cesaret miVe vahşiler, Bandra yıllar boyunca çeşitli unutulmaz karakterler olarak oynamıştır. Zoro Ve Çizmeli Kedi. Filmde Tati Gabriel, Patricia Maiden ve Sarah Patrick de rol alıyor.

İlgili: Tom Holland ve Mark Wahlberg’in Killing gibi giyinmiş ilk yayınlanmamış filmleri

Kim yönetir? kayıtlı değil Film?

Duyuru sırasında, David O. Russell, önceki çalışmalar da dahil olmak üzere uyarlamayı yönetecekti. Amerikan Kalabalığı، Silver Plays Linkler، Dövüşçü, Ve Çapa. Ancak biraz sonra Iraksak Dizinin yönetmeni Neil Berger, diğerlerinin yanı sıra Russell’ın yerini aldı. sınırsız، وارونه Ve halüsinasyon. Sonra bölüm müdürü Seth Gordon değiştirildi. korkunç patronlar، kol saati، dört Noel Ve Kimlik Hırsızı, Yerine geçmeden önce müzede geceShawn Levy’nin yönettiği. En üstte iki değişiklik daha var: 10 Cloverfield Caddesi Yönetmen Dan Trachtenberg ve bal arısı Travis Knight’ın başı sonunda, şu anda işi bitiriyor gibi görünen Reuben Fleischer’ın atanmasına yol açacak. Art Marcom ve Matt Holloway filmi baştan sona birlikte yazdılar.

Fleischer’ın her iki bağlamda da izlenimleri varzehir film ,قاطر، Gangster takımı, Ve Zombi Ülkesi CV’nizde. Joss Woodon ve Michael B. gibi diğer başarılı film yapımcıları gibi Fleischer de Connecticut’taki Wesleyan Üniversitesi’nde okudu. Art Markum ve Matt Holloway, birçok projede birlikte çalışmış bir senarist ikilisi. Etkileyici katalogları Marvel’i içeriyorDemir Adam،korkunun gölgesi، Cezalandırıcı: Savaş Bölgesi، Transformers: Son Şövalye Ve Siyah Giyen Erkekler: Uluslararası, Böyle bir film için yazmak için kendi soy ve yetkinliğini gösterir.

Nedir kayıtlı değil Hakkında?

Tom Holland, Naughty Dog video oyun serisinde görülen Nathan Drake’ten daha genç ve Mark Wahlberg, hayranların alışkın olduğu Victor Sullivan’dan çok daha genç görünüyorsa, bu filmin aslında bu Oyunların bir ön bölümü olması şaşırtıcı olmaz. Özetin detayları çok sınırlıdır, ancak bu filmin Drake ve Sully’nin erken maceralarıyla birlikte bir araya geldiklerini gösterdiğini biliyoruz.

olanlar kayıtlı değil Bir dizi video oyunu, Drake ve Sully’nin her ikisinin de hazine avcıları olduğunu biliyor, genellikle değerli eşyalar sağlamak ve bunların yanlış ellere geçmesini önlemek için rekabet dışı kalıyor. Nathan Drake, Uncharted serisinde dört kez göründü. Drake’in Serveti Bunu takiben Hırsızlar arasında، Aldatma Ejderhası, Ve sonunda Bir hırsızın sonu. Beşinci giriş, Kayıp Miras, 2017’de yayınlandı ancak Drake ve Sully’nin hikayesine odaklanmıyor.

Film, beş video oyununun hepsinden önce geçecek ve bu nedenle, oyunların olaylarının aynı kurallara ve zaman çizelgesine uymasına izin vermek dışında bir miktar serbest saltanat var.

nerede kayıtlı değil vurulmak?

Filmin birkaç çekim yeri vardı, ancak sonunda Berlin, Almanya’da çekildiği doğrulandı.

ne zaman kayıtlı değil çıkmak?

Uncharted için ilk vizyon tarihi 2016 olarak belirlendi, ancak çok sayıda gecikme ve yönetmen değişikliği nedeniyle, film şimdi Şubat 2022’de vizyona girecek. Sony ve Netflix arasında yapılan yeni bir anlaşma nedeniyle film, vizyona girdikten sonra iki yıl içinde hizmete girecek.

Bu ne işe yarıyor? kayıtlı değil Oyuncular film hakkında ne diyor?

Filmin yayınlanmasından önce, Tom Holland daha önce Nathan Drake rolünü eleştirmişti. “Endişelendiğin anda,” dedi GQ’ya. “Bu fotoğrafta iyi görünüyor muyum?” “Oyunculuk, bir karakteri oynamaktan başka bir şey olur.”

“Performansımın bazı unsurları olduğunu düşünüyorum. kayıtlı değil Bir şekilde o varoluş büyüsünün altına düştüğüm yerde ‘Şimdi iyi görünmek istiyorum. Bu anın benim için ilginç olmasını istiyorum. “Bu çok katı, çok sabırlı adamı, temelde Mark Wahlberg’i oynamak zorunda kaldım.”

“Karakterim şu anda ** kralın aksiyon kahramanı olmalı! Bak, görmedim, bu yüzden yapıp yapmadığımı bilmiyorum.”

“Fakat bu öğrenilmesi gereken önemli bir dersti, çünkü bazen mesele bir işarete inip bu sahneyi geçmekten çok bir kara işareti gibiydi, aynı şekilde durup şişkin pazılarıma bakmaktı.” Bu bir hataydı ve muhtemelen bir daha asla yapmayacağım.”

Ancak Hollanda inanıyor kayıtlı değil“Sanırım ne” dedi IGN’ye kayıtlı değil Çoğu video oyunu filminde olmayan öneri, bunun oyunlar için gerçek bir hikaye olduğudur. “

“Yani oyun oynadıysanız, filmde ne olduğunu görmüyorsunuz ve oyunları oynamadıysanız, filmden keyif alacaksınız çünkü bu başkalarının aynı anda aldığı bilgiler, ama “Ben Bu film için heyecanlıyım ve gelmeyeli uzun zaman oldu.”

Hollandalı yardımcı yıldız Mark Wahlberg, The Wrap’a film için birçok fikrin önerildiğini, bazılarının onu Drake olarak oynadığını açıkladı, ancak şu anki fikrin en iyisi olduğuna inanıyor: “Oyunlara aşinayım, Ama bence Nathan Drake’in Nathan olması iyi bir şey olacak, ki bence izleyiciler için gerçekten ilginç, yıllardır Nathan Drake oynamaya bağımlıyım ve şimdi Sully oynuyorum!”

“Filmin şu ya da bu noktada yapılmış diğer versiyonlarından on kat daha iyi, bu yüzden geri dönüp o kısma atlamak istedim. Farklı film yapımcıları ve senaryonun farklı versiyonları ve onlar sadece “Onu çöpe attılar. park. Okuduğumda, oh vay gibi hissettim.”

“Bir film okuyor ve bir film izliyormuş gibi hissettim ve Indiana Jones’un Thomas Crown ile tanışmaktan ve bir grupla tanışmaktan gurur duyduğunu hissettim. ‘Vay canına, çok fazla film yaptım’ gibiydi. “Ama asla bir filmmiş gibi hissettim. Gerçekten heyecanlandım, bu yüzden oynamaya karar verdim.”

“Heyecan verici çünkü çok fazla şey vermeden, daha çok bir ana hikaye. Onlarla tanışmak ve Nathan’ın Nathan olması. Sally ve onunla tanışmak, sadece birbirleriyle anlaşmaya değil, aynı zamanda birlikte çalışmaya da başlamaya çalışıyorlar.” bu ilişkiyi geliştiriyorlar.”

“İlk defa bir filmde yer alıyorum. Okurken sanki okuyormuşum gibi hissettim. Indiana Jones Veya Thomas Crown’un Öyküsü. Bunlar, daha önce hiç dahil olmadığım bu gizli filmlerin ve macera filmlerinin harika unsurları. “

Drake’in bu film hakkındaki orijinal görüşü nedir?

Aslen Nathan Drake’te rol alan seslendirme sanatçısı Nolan North, The Gamer’a verdiği bir röportajda, Tom Holland’a rol için herhangi bir ipucu verip vermediğini sordu: “Tom’un rehberliğe ihtiyacı yok.

“Onunla ve kardeşi Harry ile konuşma şansım oldu ve ikisi de çok büyük hayranlar. kayıtlı değil. Bunu anladığınızda ve Tom’la şahsen tanıştığınızda, adaleti yerine getirecektir. Çok, çok iyi çalışacak. O çok atletik, yetenekli bir dansçı ve çok yetenekli bir sanatçı. [He’s also] Bir sürü kişisel engel yapın, eminim ki sigorta şirketi bu konuda heyecanlıdır. “

“Ama tutkusu, rolünü oynama hevesi Ryan Reynolds’a benziyor. ددپول. Hayatı boyunca hapın büyük bir hayranı oldu ددپول. “Ah, harika bir maaş alıyorum, ben ددپول, Soğuk. ‘ “Ben Nathan Drake’im”den daha büyük. Ona çok hayrandı ve çok dünyeviydi, çekiciliğinin çoğu ve o hızlı bir zekâydı. Bence gerçekten iyi olurdu ve bir rol arıyordu. “

“Sony, 1: 1 uyumluluk sağlamaya çalışmakla çok akıllıca bir iş çıkardı kayıtlı değil, Ve daha önce gördüğümüz hikayeyi gözden geçirin, bu oyunlar başlı başına birer filmdi. Böylece harika bir hamle yaptılar: “Yirmili yaşlarında Nathan Drake neredeydi?” Tam.”

“Oyunlar için mutlaka bir başlangıç ​​değil, ama konuştuğum yapımcılardan edindiğim kadarıyla, bu Nathan Drake’i yirmili yaşlarında, çünkü otuzlu kırklı yaşlarında olduğu için beğendiler mi? Nolan’la sen ilgilendin. Şimdi buraya gideceğiz, sanat lisansı alıyorlar Bu bir spoiler değil ama sanırım Elena ile tanışacaksınız. [Nathan] İlk onunla tanışır [game], Ama Elena’sız nasıl film yapıyorsun anlamıyorum. “

Elena’nın hikayeden ayrılamaz olup olmadığı sorusuna yanıt olarak kayıtlı değil“Evet, öyle düşünüyorum,” diye yanıtladı Kuzey.

“Ayrıca, biliyorsun, Mark Wahlberg Sully’yi oynuyor. Bu oyunda Sully’yi oynayan Richard McGonagall Boston’lı (Wahlberg gibi). O harika ve uluslararası bir film yıldızı. bu yüzden bence bu ilginç bir film olacak.”

“Beni heyecanlandıran en büyük unsur yönetmen Ruben Fleischer. Komedi geçmişi var ama harika aksiyon filmleri yapıyor. zehir. Hatırlarsan, zehir Karanlık ve aksiyon doluydu ama aslında seyirciyi şaşırtan mizahi anlar da vardı. “

“Bence bu konuda yaygara koparacaklar. Tom çekici bir çocuk ve projeye olan heyecanı bitmiyor. Sanırım düzeltiyorlar. Heyecanlıyım! Heyecanlıyım. Görmek için o. “

Birçok franchise, video oyunlarından büyük ekrana geçmeye çalıştı ve başarısız oldu. Naughty Dog gibi diğer PlayStation klasiklerinePersia Prensi، yendi ve clank Ve Lara Croft: Okuyucunun Mezarı Herkesin zaten sınırlı bir başarı ile denediği. Bu, her şey gibi PlayStation, çoklu platform girişleriyle bitmiyorsokak dövüşçüsü، Ölümüne kavga، eziyet Ve Oyun Resident Evil Herkes denedi, Xbox ve Nintendo’nun özel ürünleri bile onunla atlamaya çalıştı Süper Mario Kardeşler.، Kirpi Sonic Ve Dedektif PikachuHerkes Hollywood’da bir etki yaratmaya çalışıyor. Birçok denemeye rağmen, video oyunları, gelecek yıllarda sinemalar için oyun dünyasını çizen popüler başarı ile sinemaseverlerin hayal gücünü henüz yakalayamadı. Yani soru, yapabilir misin kayıtlı değil Kalıp kırmak?

Bu filmin lehine olan birçok faktör var. Bir Indiana JonesYıldızlarla dolu bir aktör ve oyun günlerinin bir kültü olan Nathan Drake’in önde gelen stil adamı. kayıtlı değil Sinemaseverler için diğer birçok oyun başlığından tartışmasız daha alakalı olan bir hazine avı ikilisi fikri, ultrasonik mavi bir kirpiden biraz daha gerçekçi geliyor. Bu faktörlerin başarı için kılavuz mu yoksa felaket için kılavuz mu olduğu beklenmelidir, ancak gecikme dışında semptomlar zaten olumludur.

Titles: Uncharted, video oyunları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *