Wakanda Forever Logosu Dr. Doom’a MCU girişi sizi rahatsız ediyor mu?

Snail Sizzling Marvel Studio Phase 4 sayesinde artık geleceği biliyoruz Siyah kaplan Devam filmi resmi olarak duyurulacak Kara Panter Wakanda Sonsuza Kadar. Başlığın kendisi çok fazla görünmese de, hayranlar olay örgüsü hakkında spekülasyon yapmaya başlıyor ve birçoğu gümüş krom etkisinin süper kötü Marvel ve Dört Fantastik Kutsal Düşman, Dr. Diriliş.

Filmin logosunun metalik görünümü yalnızca Wakanda’nın bilindiği sarsıntıya kadar izlenebilse de, bazıları bunun eski söylentiyi doğruladığına inanıyor. Dr. Rastakhiz Ana rakip olacak ve bu tasarım ikonik Chrome Doom kaskını rahatsız ediyor.

İlgili: Black Panther 2 resmi olarak Wakanda Forever olarak adlandırılır

Doctor Doom kötü adam rolünü üstleniyor Kara Panter 2 Bir süredir söylentiler dolaşıyor ve çizgi romanlarda önceliğe sahip, Marvel hayranlarının kaybetmediği bir şey.

Yıllar boyunca Doom, kötü planlarında kullanılmak üzere Vakranium Wakanda’ya erişim istedi ve yıllar boyunca birkaç kez T’Challa ile ilişkilendirildi. Event 2010, Kıyamet savaşı, Wakanda kraliyet ailesinin Dr. Doom tarafından gizlice devrilmesi ve ardından insanüstü toplumun çeşitli üyeleriyle çatışmalar, beyaz perdede kolayca hayal edilebilecek bir şey.

Black Panther Wakanda Forever’da çıkan Doctor Doom’dan bağımsız olarak, karakterin hayranları, Tanus kadar tehdit edebilecek tek kötü adam olduğuna inandıkları için sonunda MCU’da görüneceğini umuyorlar.

Kara Panter Wakanda Sonsuza Kadar Hikayeyi ileriye taşımak için korkunç bir görevi var, selefi Chadwick Bozeman’dan T’Challa. Bosman, kanserle gizli bir savaştan sonra 28 Ağustos 2020’de ne yazık ki öldü ve o zamandan beri bu rolün CGI kullanılarak yeniden oluşturulmayacağı veya yeniden inşa edilmeyeceği doğrulandı. Bu nedenle, TChala’nın yokluğu filmin öyküsünde açıklanmalıdır ve Wakanda ile Latveria arasındaki topyekün savaş, diğer karakterlerin bu çatışmayla nasıl başa çıktığına odaklanarak bunu başarabilir.

T’Challa’nın filmde ölüp ölmeyeceği henüz net değil, ancak savaş yine de bunu yapmanın bir yolu olabilir, karakterlerin fedakarlığı için üzülmesine ve onsuz gerçek hayattan bazı paralellikler yaratmasına izin verebilir. . MCU dizisi.

Hala ne olduğunu bilmiyoruz Kara Panter Wakanda Sonsuza Kadar Konu hakkında olacak, ancak dönüş yıldızı Lupita Nyong’o, Ryan Kugler’in yaklaşımı hakkında bilgi verdi. Aktör, “Ve ikinci filmi dönüştürme fikri, bir aktör ve dünya olarak deneyimlediğimiz saygıya dayanıyor,” diye açıkladı aktör. “Öyleyse bunu yapmak duygusal olarak doğru. Ve umarım bizimle başlayanları toplamak ve saygı duymak ve onun ışığını devam ettirmek. Çünkü o” Bize çok fazla ışık bıraktı. Hala almak istiyorum. bir banyo. Bunu kesinlikle biliyorum. “

Kara Panter Wakanda Sonsuza Kadar 8 Temmuz 2022’de yayınlanması planlanmıştır. Doom Doctor muhtemelen sonunda Marvel ile MCU’da görünecek Dört Fantastik Artık 4. aşamanın sona erdiği de doğrulandı. Resmi unvanı: Marvel YouTube.

Titles: Kara Panter 2, Doktor Doom

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *