WWE filmi Kevin Nash, Rob Zombies’in Munsters filminde Herman Munster’ı oynamak istiyor

WWE Onur Listesi Kevin Nash Rob Zombie’nin onu Hermann Munster olarak seçeceğini umuyor. canavarlar, Klasik komedi dizilerine dayanan gelecekteki bir sinema uyarlaması. Orijinal televizyon programında, Frankenstein canavarı ve Munster ailesinin canavarı Herman, efsanevi aktör Fred Gwyn tarafından canlandırıldı. Geçenlerde bir zombi, karakterin alnında kullanılan çanak çömlek ve yanında tanıdık bir yaranın kabartmasını gösteren bir fotoğrafı Instagram’da paylaştı.

Rob Zombie, yapım öncesi süreç hakkında hayranlara nispeten açık oldu Münster filmi, Ancak herhangi bir yeniden seçim bilgisi açıklayamadı. İsimler, oyuncu kadrosunun söylentileri olarak ortalıkta dolaşıyor, ancak Zombies veya Universal tarafından haberler resmiyete dökülene kadar, diğer aktörler de dahil olma olasılığından etkilenebilir. Profesyonel güreş kariyerine ek olarak ara sıra oyuncu olarak da çalışmış olan Kevin Nash’e girin.

İlgili: Hermann Munster’ın planı, Canavarlar filmi için Rob Zombie tarafından alay konusu oldu

WWE için yakın zamanda yapılan bir röportajda Kırık kafatası seansları Nash, Steve Austin ile gemisinin uzun kariyeri ve çeşitli onurları hakkında konuştu. “Stone Cold” ile konuşurken, Nash oyunculuğa da girdi ve ardından özel olarak bahsetti. canavarlar Daha sonra yapmak istediği film gibi. Röportajdan:

“Oyunculuğu seviyorum. Şu anki gibi, Rob Zombie haklı canavarlar. Herman’ı oynamayı seviyorum. Sorun şu ki Hermann Munster’da bir duyarlılık ve kadınlık var. Bu, her zaman oynamak istediğim rolü seçmek istersem. “

Austin ile yaptığı röportajdan sonra Nash, hayranları adına Twitter’daki gönderisini yeniden yayınladı ve şöyle yazdı: “Hey @ RobZombie … bu olmalı! Sıradaki RealKevinNash Hermann Munster olmalı.”

Birçok güreş hayranı Kevin Nash’in 1991’deki devam filminde Super Shredder rolünü oynadığını fark etmeyebilir. Teenage Mutant Ninja Turtles II: Sızıntının Sırrı. Ayrıca yıllar içinde çeşitli filmlerde rol aldı. Cezalandırıcı، En uzun mesafe، büyükannenin oğlu، John Wick, Ve inanılmaz Mike Filmler. En son 2020’de göründü tavuk dövüşleri Malin Ackerman, Bella Thorne ve Alec Baldwin ile.

Adını şapkaya attığı için Kevin Nash’i suçlayamazsın. canavarlarÇünkü zombiler geçmişte profesyonel güreş yıldızlarını filmlerine çekmekte sorun yaşamadılar. Dallas Page Diamond, Danny Trejo’nun yanında bir ödül avcısı olarak korkunç bir şekilde ortaya çıktı. şeytan reddeder. Eski bir profesyonel güreşçi olan ve Dünya Güreş Şampiyonasında duvarları oynayan Tyler Mane, her iki film yapımcısında da Rob Zombie olarak Michael Myers rolünü oynadı. cadılar bayramı Filmler.

Nash’in sorunu, daha önce Hermann Munster’ı oynamış olması. Şu an itibariyle, Zombies oyuncu seçimiyle ilgili herhangi bir söylentiyi resmi olarak doğrulamadı, ancak Murphy’s Multiverse’den önceki bir rapor Jeff Daniel Phillips’in rol aldığını iddia ediyor. Phillips, en son filmleri de dahil olmak üzere önceki birçok zombi filminde, 3 Cehennemden, Hangi 2019 yılında piyasaya sürüldü.

Hala resmi kadro duyurularını bekliyoruz canavarlar Zombiler ve çıkış tarihi henüz belirlenmedi. Kevin Nash ile yapılan röportajın tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz. Kırık kafatası seansları Steve Austin ile NBCUniversal Peacock’da.

Konular: Munsters, WWE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *