Zack Williams, rahmetli babasının son günlerini hatırlayarak Robin Williams’ı anıyor

Robin Williams bugün hala bizimle olsaydı ve çocukları babalarını Zack’in oğlu efsanevi komedyenin son günlerini aydınlattığında hatırlarsa 70 yaşına yeni basacaktı. 2014 yılında, Robin Williams 63 yaşında intihar ederek öldü, şok edici bir haber çünkü her zaman hayat doluydu. O zamandan beri ölümü, Louis’in ölümü sırasında beynini ciddi şekilde etkileyen vücut hastalığı ile mücadelesine bağlandı.

Son zamanlarda yapılan bir röportajda deha Yaşamı Max Lugavere tarafından sunulan podcast, Zack Williams Babasının ölümüne yol açan hayal kırıklığından bahsetti. Robin başlangıçta Parkinson hastalığını geliştirdi ve Louis’in bunaması nedeniyle uygun şekilde tedavi edilmedi. Zack, babasının Parkinson için aldığı ilaçların “zihin ve beden için gerçekten zor olduğunu” ve Robin’in ancak durumunun işini etkilediğini fark ettiğinde daha da depresyona girdiğini açıkladı. Robin’in en büyük oğlu, bunun “işleri daha da kötüleştirebileceğini” düşünüyor.

İlgili: Pilar Bardem öldü, 82 yaşındaki İspanyol aktör ve Javier Bardem’in annesi

mücadeleler üzerine Zack Robin Williams Son günlerinde, “Yani, empatinin ötesinde, sinir bozucu bir konu olduğu için onunla sinirli hissedemedim.”

Zack şunları ekledi: “Sorun şu ki, bir teşhis falan var ama intihardan öldüğünde ilerlemiş, ama sadece iki yaşındaydı. Yani bunun bir hastalık olduğunu söylemek istemiyorum. kısa süre. , Olduğundan çok daha fazla hissettirdi, ama bence onun için yoğun arayış ve umutsuzluğun … sadece daha fazla endişe ve depresyon ve sadece yaşadığı ve benimle konuştuğu şeyler olduğu bir dönemdi. “Kürt beni fark ettirdi – çok tatsızdı.”

Babasının mücadeleleri nedeniyle Zack, son günlerde Robin’e daha da yaklaştığını söylüyor. Zack, “Yani, haftada birkaç kez konuştuk ama sonra her gün konuştuğunuz noktaya geldi” dedi. “Onunla her gün birlikte olmak istedim. Gerçekten istedim çünkü sen ailenle ve sevdiklerinle birlikte olsan bile, o gerçekten izole olurdu.”

Zack, Robin Williams’ın 70. doğum gününü tweetledi: “Baba, 70 yaşında, inanılmaz ruhunun içimizde yaşadığını bilmeni istiyorum. Ailemiz bugün seni ve hafızanı kutluyor. Sen ve arkadaşın sonsuza dek. Ben varım!”

Başka bir Twitter gönderisinde, Zack’in kız kardeşi Zelda, Robin hayranlarına nazik sözleri için teşekkür etti. Gönderide şöyle yazıyor: “Poppo Günü’nde düşünceli şeyler gönderen herkese teşekkürler. Dün onu kendi yolumda kutladım, yer ayırdığın için teşekkür ederim. Yıllar geçtikçe biraz daha tuhaflaştı ve ben biraz” onun önünde olmaktan daha az korkuyorum. Sanırım her şey zamanında …”

Robin’in ölümünden sonra Zack, akıl sağlığı sorunlarıyla boğuştuğunu ve daha sonra TSSB teşhisi konduğunu itiraf ediyor. O zamandan beri Amerika Birleşik Devletleri’ndeki liselerde ruh sağlığı destek topluluklarının geliştirilmesine yardımcı olmak için Bring Change 2 Mind gibi kuruluşlarla çalışan hevesli bir ruh sağlığı savunucusu oldu. Yılın bu haberi bize ulaşıyor Hollywood Muhabiri, Ve Zack ile yapılan röportajın tamamını dinleyebilirsiniz. Dahi Yaşam podcast’i.

Konular: Basın

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *