Zeki Marveller, Brie Larson’ın kollarından birini sıkarak hayranlarını etkiledi

Kaptan Marvel Star Barry Larson, yaklaşmakta olan MCU devam filmi için eğitim çabalarından etkilenmeye devam ediyor, harikalar Aktris yeni bir videoda, bir kolunda biraz baskı gösteriyor. Bu ustaca ciddi baskılar, Larson’ın yakın zamanda gösterdiği tek kol esnetme ile çok iyi gidiyor; Marvel yıldızı, MCU’nun en güçlü kahramanlarından birini takip etmek için geri dönerken açıkça çaba sarf ediyor.

Bu, Barry Larson’ın konuya yaklaşma konusundaki kararlılığını ilk kez göstermesi değil. Kaptan Marvel Gerçek hayatta, dünyevi güç, ilk film için eğitim diyetinde Barry Larson ile benzer şaheserler gösterdi. Marvel’ın ilk kaptanı için Larson, yalnızca çok sayıda karmaşık savaş eğitimine katlanmakla kalmadı, aynı zamanda 5.000 kiloluk bir cipi yaklaşık bir dakika boyunca itti. Aslında en güçlü intikam.

İlgili: Marvell’ler olağanüstü yeni MCU logosunu alıyor

Planın belirli detayları hakkında fazla bir şey bilinmiyor harikalarAncak Captain Marvel 2’nin yeniden adlandırılmasının ardından, o zamandan beri Marvel bölümüne kısa bir giriş ortaya çıktı ve en azından gelecekteki bir devam filmini yönetme fikri sunuldu. “Marvel Studios” Marvels, Barry Larson’ın Kaptan Marvel / Carol Danvers olarak geri dönmesini içerecek. “Bu filmde, ilk kez Marvel Studios’un WandaVision’ında bir yetişkin olarak Monica Rambo olarak tanıtılan Tiona Paris, ona Iman Velani ile birlikte katılıyor. O, Mrs. Marvel ile aynı adı taşıyan yeni Disney + dizisinde yer alacak. Hazır Nia Dacosta’nın yönettiği filmle bunu deneyimleyin ve daha yükseğe, daha fazla ve daha hızlı uçun!”

Şeker adam Projenin yeniden başlatma yöneticisi Nia Dacosta, projeyi yönetecek, ancak Barry Larson başlık karakterini yeniden canlandıracak. Taze et Yıldız Zawe Ashton geçtiğimiz günlerde bilinmeyen bir rolde kötü bir karakter olarak bir sözleşme imzaladı ve şüphesiz Larson’ın kozmik süper kahramanı ile ayak parmağının baskısını hissedecek.

Wandavizyon Teyonah Parris’in yıldızı bu devam filminde bir kez daha Monica Rambo rolünü oynayacak, oyuncu geçtiğimiz günlerde Dacosta ile çalışma hakkında bilgi verdi. Paris, “Sadece bakış açısını beğendim” dedi. “Duyarlılıklarını, görsel hassasiyetlerini seviyorum. Çok zeki. Onunla çalışmaktan heyecan duyuyorum ve sonra The Marvels’i duyduğumda, bu tarih demek istiyorum. O, “Tarih yapıyor. O harika ve ben Dünyanın Nia DaCosta’nın tüm harikalığını görmesini bekleyemem.”

Iman Velani, Larson ve Paris’in yanında nihai üyeler olarak duruyor harikalarVelani, henüz oyunculuk kariyerine başlamamış olan Kamala Khan AKA Marvel’ı oynayacak. Filmdeki karakteri Bayan Marvel Disney+ serisi ve Kaptan Marvel’in büyük bir hayranı olan Jersey City’den 16 yaşındaki Müslüman-Pakistan-Amerikalı ve daha sonra dönüşüm güçlerini kazanarak türünün süper kahramanı olur. harikalar MCU Dördüncü Aşama’nın bir parçası olarak Kasım 2022’de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Bundan önce Larson’ın çok güçlü süper kahramanlıklarını göreceğimize şüphe yok.

Konular: Kaptan Marvel 2, Kaptan Marvel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *